Перейти до вмісту

Вплив магнітних коливань на самопочуття людини

З приходом нової пори року змінюється геомагнітне поле Землі. Тож із приходом весни усіх нас чекає чимало нового — як приємного, так і не дуже. Наприклад, особи, які гостро реагують на коливання у геомагнітному полі Землі, стурбовані кількістю та інтенсивністю геомагнітних спалахів у перший календарний місяць цієї радісної пори року. Адже від цього залежить їхнє самопочуття та працездатність. Тож заглянемо у прогнози Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, щоб дати можливість зустріти ці астрономічні зміни у всеозброєнні.

Чергові підвищені коливання уже до рівня 4 балів варто очікувати 12−13 та 15 березня. У чутливих людей можуть стати­ся різкі перепади артеріального тиску, ме­теозалежні можуть відчувати сильну втому й апатію, безсоння, що може виплескува­тись навіть у агресивність поведінки.

Третій, найбільший за силою спалах геомагнітної активності високої інтенсив­ності  прогнозуєть­ся на дні весняного рівнодення — 18−19 березня. Особливо уважно до них варто поставитись людям, що потерпають від серцево-судинних захворювань. Виник­не також ризик погіршення самопочуття у гіпертоніків .

У наступні два дні — 20 та 21 березня рі­вень інтенсивності геомагнітної активності спаде до 4 балів і матиме відповідний вплив на метеочутливих людей .

В останні дні березня, а саме 28−29 числа, очікується ще один геомагнітний спалах середньої інтенсивності, який може спровокувати загострення хронічних про­блем зі здоров’ям і стрибки артеріального тиску у тих, хто потерпає від серцево-су­динних захворювань.

Читайте  таеож:Як привчити себе їсти менше солодкого.

Для того, щоб уникнути негативного впливу геомагнітних збурень у період маг­нітних бур, рекомендується не навантажу­вати себе надмірною фізичною роботою, більше відпочивати, уникати стресових си­туацій, а також дотримуватися правильно­го раціону харчування та водного режиму. Також під час магнітних бур обмежте далекі поїздки й обов’язково тримайте під рукою необхідні ліки.