Перейти до вмісту

Все це тягнеться уже 2 роки. На маму страшно дивитися. Змарніла, виснажена, мало схожа на ту жінку, якою була колись.

Все було добре, але мій батько вирішив зайнятися бізнесом, він почав заробляти великі гроші. Тоді і з’явився у нього якийсь гонор, якого ніколи не було. Всі стали помічати хвастощі, бажання щось довести оточуючим, і таке інше. Гроші дуже його змінили.

Я тоді ще був дуже молодий, тільки поступив в університет, навчання забирало весь мій час, і я якось упустив початок цих проблем.

Не так давно мама стала помічати, що тато пізно повертається з роботи, і часто їздить в незрозумілі відрядження. У них з’явилися непорозуміння і негаразди. Мама, як жінка прекрасно розуміла, що є причиною цього всього.

Вона геть втратила інтерес до життя. Якось ми сиділи з нею на кухні, це був день ювілею їхнього весілля. Мама наївно чекала поздоровлень і подарунків від нього. Пролунав дзвінок. Дзвонив батько. Те, що вона почула одразу змінило вираз її обличчя, я зрозумів , що відбувається щось недобре.

Виявилося, батько переплутав номер мами і своєї нової пасії. В результаті цієї розмови мама зрозуміла, що батько вже давно живе з іншою жінкою, і у них є маленька дочка.

Читайте також: Ну невже квартиру, яка куплена за наші гроші, вона віддасть своїй доньці. Невже я вже зробити нічого не зможу?

На наступний день батько ошелешив нас своєю пропозицією, він сказав мамі зібрати речі, і з’їхати з дому якомога швидше. Він зібрався жити там зі своєю новою сім’єю. Людину наче підмінили. Куди подівся той люблячий і турботливий чоловік і батько, який обіцяв захищати свою сім’ю все життя?

Мама вирішила не здаватися і чинити опір і не їхати за всяку ціну. Жити під одним дахом їм дуже важко.

Так тягнеться вже 2 роки. Мама, хоч і залишається в будинку, але це не життя. На неї страшно дивитися. Змарніла, виснажена, вона мало схожа на ту жінку, якою була колись.

Я сам чоловік, і розумію, що можна зустріти іншу, і закохатися в неї. Але я абсолютно не розумію, як при цьому можна так не по-людськи ставитися до своєї колишньої, з якою прожив 20 років.