Перейти до вмісту

“Вся кремлівська рать”: Цей серіал відкриє завісу над тим, що відбувається за стінами Кремля, і покаже, як діє Путін і його найближче оточення

Український продюсер Олександр Роднянський готує новий серіал про становлення режиму президента Росії Володимира Путіна.

Про це пише Variety.

Автор описує майбутній серіал  “Вся кремлівська рать” (All the Kremlin’s Men) як “реальну жахливу історію про те, як людина, що змінила світ, отримала можливість зробити це” і порівнює його з хітовим шоу “Картковий будинок” про політичні інтриги в США.

Цей серіал розповість про те, як скромний колишній офіцер КДБ став одним з найстрашніших політиків у світі, відкриє завісу над тим, що відбувається за стінами Кремля, і покаже, як діє Путін і його найближче оточення.

Також серіал охопить події, які вплинули на прихід російського президента до влади і передували вторгненню 24 лютого Росії в Україну.

Читайте також: “Коли ми впевнені будем у майбутті, у дні прийдешньому, що нас усіх чекає?…”

Роднянський обіцяє, що серіал простежить еволюцію мислення Путіна. За словами продюсера, незважаючи на те, що Путін завжди придушував місцеві ЗМІ, він спочатку намагався домогтися прихильності Заходу. Але після Bійни в Іраку і особливо після революцій в Грузії і в Україні Путін відчув себе зрадженим.

“Bійна, яку він веде в Україні – прямий наслідок цього почуття”, – вважає Роднянський. – “Вся кремлівська рать” покаже міжнародній аудиторії, як крок за кроком розум Путіна розчинявся в теоріях змови, і як люди навколо нього використовували його глибокі страхи і недовіру до західних цінностей, які він завжди вважав цинічною брехнею”.