Перейти до вмісту

Ви сильна чи слабка людина? Прості твердження чим відрізняється сильна людина від слабкої.

Розвинути в собі душевну силу і рівновагу непросто, але можливо. Потрібно щодня змушувати себе йти вперед, ставати сильнішими, перемагати страхи, залишатися одночасно реалістом і оптимістом і ставити собі досяжні цілі і необхідні обмеження. Ментально сильні люди не витрачають час на жалю і не слідують за іншими просто тому, що так легше.

Як визначити, чи належите ви до числа морально стійких людей? Ось ті характеристики, які відрізняють ментально сильних особистостей. Варто взяти на замітку і розвивати в собі ці якості.

Коли ми говоримо про сильних людей, то часто представляємо досить жорстку людину, що йде напролом до своєї мети, не сумнівається і не жаліє ні про що.

Але це зовсім не так. Сильна людина може бути вразливою в душі, може трепетно ​​і ніжно ставитися до деяких речей, бути відкритою і доброю. І не завжди все у сильних людей виходить з першого разу, часто потрібно багато спроб і зусиль, щоб досягти своєї мети.

Є один важливий момент, який відрізняє сильних людей від слабких.

Люди сприймають дійсність незадовільною і тому живуть у світі фантазій, уявляючи собі виконання своїх бажань. Сильна особистість втілює ці бажання в реальність. Слабка так і живе в цьому своєму світі і її фантазії втілюються в симптомах різних хвороб.

Так, безумовно, у слабких людей так само є мрії та цілі, але вони дуже рідко їх досягають. І не тому, що у них немає можливості, вони у всіх рівні, а просто тому, що нічого міняти в своєму житті, їм так зручно.

У всіх бувають в житті злети і падіння, однак слабка особистість, навіть перебуваючи на вершині, буде скаржитися і нити.

Читайте також:Найсмачніший сніданок. Іспанський “Чуррос”.

Крім цього, слабкій людині дуже складно вийти із зони комфорту, в глибині душі вона хоче змін, але вони її лякають. Так минають роки і десятиліття, і нічого не змінюється.
Слабка людина боїться приймати рішення і брати на себе відповідальність. Придивіться, напевно у кожного в оточенні є хоча б одна людина, яка працює вже багато років на одному місці, і при цьому робота її не влаштовує, платять мало, начальник просто жахливий, колеги теж так собі, проте ця людина не поспішає міняти роботу. Її багато чого не влаштовує (місце проживання, сусіди, колеги т. д.), але вона нічого не робить, щоб хоч якось змінити ситуацію.

Більшість людей насправді не хочуть свободи, тому що вона передбачає відповідальність, а відповідальність більшість людей лякає.

Сильну людину не лякають зміни, навпаки, вона намагається зробити своє життя кращим, вона не боїться брати відповідальність не тільки за себе, але і за колег, членів сім’ї, дітей… Люди охоче йдуть за такою людиною, вона упевнена в собі, а вони впевнені в ній.

Сильні люди налаштовані на позитив, вони оптимісти, але в той же час дивляться на життя об’єктивно, не будують ілюзій. Слабку же людину можна впізнати по її негативному погляду на життя, по невдоволенню, постійних скаргах. Такі люди бувають дуже заздрісними, вони важко реагують на чийсь успіх, їм здається, що доля до них жорстока, але вони не розуміють, що самі нічого не роблять для того, щоб життя їм посміхнулося.

Підводячи підсумок можна сказати так:

1Сильні люди шукають у собі внутрішні вади – задля подальшого їх викорінення та вдосконалення, слабкі ж завжди знаходять собі виправдання.

2. Сильна людина ніколи не припиняє рухатися вперед, не опускає рук, і, навіть зронивши сльозу, умить витирає її з обличчя і йде далі.

3. Сильні люди завжди підкріплюють слова вчинками. Слабкі ж люди висміюють, критикують і ганьблять, вони – одвічні демагоги й марнослови.

4. Сильні духом люди самокритичні – вони визнають як світлу, так і тіньову сторони власного «Я», і постійно працюють над обома.

5.Сильні духом люди постійно навчаються, досліджують різносторонність життя і його граней.

6. Особливість сильних людей – у правильному знанні. Вони обізнані в тому, що справді потрібно для їхнього розуму і душі.

7. Сильні мають мету. І ця ціль наповнює і надихає їх впродовж усієї життєвої дороги.

8. Сильна духом людина не зупиняється на досягнутому, вона – у постійному пошуку кращого.