Перейти до вмісту

Виходить, що ми всі разом тіснимось в одній маленькі квартирці, а я віддала бабусину тітці, замість того, щоб вона могла приносити нам хороші гроші.

Мені дісталась квартира бабусі. Зараз проживаємо в квартирі наших свекрів, вони хороші люди. У нас хороші відносини, ми підтримуємо один одного і нам разом добре.

То ж ми з Захаром вирішили, що зробимо ремонт і здамо її в оренду. Вона не є велика, лише 1 кімната, але якщо гарні умови, то можна за це взяти кілька тисяч. Ми вже встигли придбати і приклеїти нові шпалери, змінити плитку у вбиральній.

Аж раптом до мене зателефонувала мама і розповіла, що немає де жити її двоюрідна сестра в якої ще й є малі діти. Сказала, що її треба поселити в квартирі, вона за це платитиме якісь гроші. Тітка Оля мамі побіцяла, що буде платити півтори тисячі плюс комунальні. А з часом, коли буде більше грошей, постелить новий ламінат і замінить одне вікно на пластикове, в тій кімнаті де ми ще не встигли його покласти.

Читайте також Знаки зодіаку які створені для шлюбу

Мама розповіла, що їй дуже шкода тітку Олю, бо вона добра людина, просто склались такі обставини. А ми – її остання надія. Зараз зима, холод, а їй з дітками немає куди йти.

Мені її теж шкода, я б і з радістю віддам їй ключі від бабусиної квартири, але що на це скаже мій чоловік і його батьки? Виходить, що ми всі разом тіснимось в одній маленькі квартирці, а я віддала бабусину тітці, замість того, щоб вона могла приносити нам хороші гроші.
Я не знаю, як правильно мені зараз вчинити? Що сказати родині чоловіка? І чи варто впускати тітку у свій дім? Вона ж не скоро зможе звідти піти.