Перейти до вмісту

Виявляється, далеко не завжди до покупки вживаного одягу вдаються люди які не мають грошей. Турбота за екологію, ось причина, яка спонукає подругу купувати одяг з чужого плеча.

Нещодавно розмовляючи з подругою, я дізналася, що вона купляє одяг собі на секонд хенді і радить мені так само робити. Я запитала її чому, і її відповідь мене здивувала.

Виявляється на секонд хенд заходять і модниці. Люди купують за кордоном якусь річ з модної колекції за шалені гроші, а на наступний сезон просто віддають їх в пункти здачі одягу. І буває так, що дуже часто люди здають абсолютно нові речі, які просто перестали подобатися, або вже не підходять за розміром.

Виявляється, далеко не завжди до покупки вживаного одягу вдаються люди які не мають грошей. Турбота за екологію, ось причина, яка спонукає подругу купувати одяг з чужого плеча. Вона каже, і тут я з нею згодна, що індустрія моди спонукає нас купувати одяг буквально на один сезон. Адже до наступного сезону, він швидше за все, вже вийде з моди. Таким чином, практично нові речі, просто викидаються, завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

Читайте також: Смачна, ніжна маринована скумбрія у домашніх умовах.

Виходить, що для моєї подруги покупка в секонд хенді – це благородна місія, в якій вона думає про нашу планету. І це не може не викликати поваги. Я знала, що вона хороша та добра людина, а тепер вчергове в цьому переконалася.