Перейти до вмісту

Вже ввечері зателефонувала моя мама і сказала, що все село знає, що ми свекруху зустріли гірше, ніж собаку.

Після того, як ми відгуляли наше весілля, ми з чоловіком переїхали до іншої області. Там ми винаймали житло – маленьку однокімнатну квартирку.

Приблизно через місяць до нас зателефонувала свекруха і повідомила, що через три годи прибуде її потяг і вона залишиться погостювати у нас на тиждень.

Уявіть тільки, ми на роботі. Не підготовлені, пригостити її навіть нема чим. До того ж у нас один маленький диван, на якому ми з чоловіком двоє спимо. Та й взагалі, наші двадцять шість квадратних метрів не дозволяють розміщати гостей.

Я відпросилася з роботи, побігла додому і почала прибирати все і готувати щось смачне.
Приїхала свекруха, ми її зустріли, нагодували смачним обідом та влаштували екскурсію центром міста.

Ввечері ми запропонували вийняти їй номер в готелі чи хостелі. Та вона відмовилася. Тоді ми розклали їй нашого дивана, а собі постелили на кухні на підлозі.

Читайте також Бери себе в руки. Ти молодий, у тебе все життя попереду.

Коли я вийшла з ванної кімнати – побачила, що свекруха вже дає храпака на нашому спальному місці – на підлозі на кухні.

То ж ми з чоловіком прилягли на диван. Зранку ми швиденько встали, прибрали в кімнаті. Доки свекруха прийняла душ – я вже накрила на стіл смачний сніданок.

Вона поснідала і сказала, що більше в нас не залишиться. Влаштувала скандал, що ми її прийняли погано. Та й взагалі її все тіло болить від ночлігу на твердій землі.

Ми і слова вставити не змогли.

Найцікавіше було далі. Вже ввечері зателефонувала моя мама і сказала, що все село знає, що ми свекруху зустріли гірше, ніж собаку. Не годували, не хотіли вгості запросити та й взагалі заставили спати її на підлозі ще й без подушки.

Мої нерви не витерпіли і ми з чоловіком сіли до машини і поїхали до свекрухи. Ми з порогу запитали її для чого вона розповідає людям не правду. Адже ми її гарно зустріли, і постелили їй на дивані, а на підлогу вона сама вляглася.

Свекруха на нас як накинулася. Скандал був такий, що й птах на хату сісти не міг. Того вечора ми повністю розсварилися і більше ми з нею не спілкуємося.

Мій чоловік сказав, що йому не потрібна мама – брехуха. І взагалі, щоб більше ніколи нам не телефонувала.