Перейти до вмісту

Я б ніколи не подумала, що Петро на таке здатний.

Розлучилася Настя з чоловіком ще пів року тому, адже він зраджував їй з іншою жінкою. Доньці тоді виповнилося чотири роки. Подружнє життя тривало не довго, тому нажити спільне майно вони не вспіли.

Після одруження Надія пішла в декрет й переїхала на квартиру Павла. В ході розлучення Петро заїкнувся про те, що готовий, мовляв, забрати Марійку до себе і виховувати її в своїй новій сім’ї, але Надія про це навіть слухати не схотіла.

– Це моє житло, і там я хочу жити зі своєю коханою. От Марійка прописана в твоїх батьків, то забирайтеся і їдьте туди двоє! Або залишаєш мені доньку.

Надія взагалі не хотіла переїжджати, Надійка ходила там в садок, і вона вже знайшла собі роботу там на пів дня. Та й сама Надія з малого містечка, там важко буде дитину в садок віддати, та й влаштуватися кудись. Тут було цілком налагоджене життя, чому вона через чоловіка-зрадника мала псувати життя своє і доньки.

Надія вмовляла чоловіка, щоб він дав їй хоча б рік стати на ноги і переїхати, а він категорично стояв на своєму.

Читайте також Не залишайтеся в поганих стосунках з сестрою, адже у цьому світі немає ріднішої людини

Квартира йому потрібна, і крапка.

– Я радила доньці якнайдовше тягнути час, адже він не виставить матір своєї дитини за двері. Але я про нього була занадто хорошої думки.

Петро переїхав до іншої жінки і почав постійно надзвонювати Надії, коли вона вже переїде до матері?

Так Надія змогла протягнути пів року, а потім свекруха їх виманила з квартири і колишній чоловік зібрав всі їхні речі і змінив замок. Надія того вечора всі подарунки свекрухи викинула на сміття – не потрібно їй таких “сюрпризів”. Тепер вона зробить все, що ні батько, ні матір більше не побачили Марійку, якщо вони змогли виставити їх на вулицю.