Перейти до вмісту

Я дуже любила свою свекруху, поки вона не почала лізти та контролювати наше життя, навіть стала ночувати в нас в спальні

Коли ми з коханим тільки почали зустрічатися, він завжди вибивав, коли дзвонила його мама. Тоді я думала, що просто не хоче піднімати трубку.

Його мама була вдовою, а Діма – єдиним сином у сім’ї. Поки ми не одружилися, він не дозволяв мені зустрітися з моєю майбутньою свекрухою. Після знайомства, я була зачарована

Але Дімі це не подобалося. Я не розуміла – чому? Адже його мама була веселою, відкритою, вміла слухати і легко йшла на контакт.

Можливо, Діма турбувався, що вона буде згадувати про фіаско з його колишньою нареченою, яка в паніці втекла з їхнього весілля і навіть не спромоглася порозумітися. Діма все ще відчував себе невпевнено.

Але його мама ні словом про це не обмовилася. Незабаром ми почали регулярно зустрічатися з Юлею. Ми разом обідали в неділю, а по суботах часто відвідували якусь виставку або ходили по магазинах.

Але Діма в ці моменти відмежовувався, він або лежав на дивані і дивився телевізор, або йшов позаду нас і волочив за собою ноги. Юля привертала увагу, тому що була щаслива і позитивна, а не похмура.

Багато чоловіків теж кидали на неї оцінюють погляди, і я запитав Діму, чому вона досі не вийшла заміж. На що він пробурчав, що в такому разі їй спочатку потрібно почати жити своїм життям. Що він мав на увазі, я дізналася на Великдень.

Ми вирішили з Дімою провести вихідні на дачі у Юлі, де ми в тиші і спокої хотіли розпланувати наше весілля в серпні. Всю дорогу Діма був мовчазний і сумний, але мені подобалося думати про вихідні, які нам потрібно було провести разом.

Як тільки я вставила ключ у замок, двері відчинилися, і я не повірила своїм очам. Там стояла Юля в картатому кухонному фартусі і весело щебетала про смачну їжу на плиті і пасхальному пасці, який чекав її.

Як вона могла так нетактовно зруйнувати наші плани? Але коли я подивилася на Діму, то зрозуміла, що він навіть не здивувався. Я послалася на головний біль і відразу ж лягла спати в маленькій кімнаті для гостей.

Поки я чекала приходу Діми, я чула, як час від часу його мова переривалася нетерплячим голосом Юлі. Я вийшла на кухню, щоб випити склянку води, і там Юля і Діма сиділи за кухонним столом з великим аркушем паперу перед ними.

Ніхто з них нічого не сказав. Я нахилилася, щоб подивитися, що вони роблять. І так розізлилася, що мені захотілося спорожнити склянку прямо на голову Юлі.

Вони сиділи і обговорювали сервіровку столів для нашого весілля, що ми з Дімою планували зробити разом! Але це був тільки початок. Юля вчепилася в наше життя як кліщ, які б у нас не були плани, їй вдавалося вписати себе в них.

Час від часу вона приходила до нас додому. А Діма перетворився в боягузливого маленького хлопчика, мовчазно потурав своїй мамі.

Ми навіть не могли спокійно спати в нашій власній спальні, тому що іноді Юля залишалася у нас, і могла в будь-який момент увалитися без стуку, просто щоб сказати, що вона йде додому або побажати спокійної ночі.

Я зрозуміла, чому колишня наречена Діми скасувала їх весілля в останній момент, і чим ближче був день весілля, тим більше мені хотілося зробити те ж саме і просто втекти від усього цього.

Одного вечора, коли до весілля залишалося всього два тижні, я зважилася. Діма повинен зробити вибір. Якщо він хотів одружитися зі мною, то повинен був усунути свою матір.

Після трьох глибоких вдихів я лягла поруч з ним на ліжко, де він лежав на спині і дивився в стелю. Раптово він піднявся, притиснувши руку до серця, як ніби його схопив удар. Інстинктивно я обняла його і притулилася до нього так міцно, як тільки могла.

Через деякий час він опустився мені на плече і заплакав. І як раз в цей момент ми почули, як Юля кричить через двері, що забула свою сумочку. Діма попрямував до вхідних дверей.

Звідти я почула, як він все вимовляє своїй мамі, він говорив так, немов репетирував цю промову кожен рік. Але саме чудове в Юлі було те, що вона сприйняла цей різкий докір як подарунок.

А ми отримали урок, що ніхто, крім нас самих, не зможе постояти за наші бажання.

В даний час ми одружені з Дімою, у нас ростуть двоє маленьких хлопчиків, які з задоволенням гостюють у своєї бабусі Юлі і її чоловіка дяді Колі.

Читайте також 6 цінних рослин, які володіють лікарськими властивостями