Перейти до вмісту

Я дуже перепрошую, пані, але це ваша робота, яку ви зобов’язані виконувати. І не підвищуйте на мене голос.

Довший час роздумував стосовно людських відносин та ставлення одне до одного, тому що ситуація яка трапилася зі мною швидше мене здивувала. Але ближче до діла, адже таке може трапитись з кожним.

Накинулась на мене з докорами прибиральниця одного з магазинів. А все було так. Заповнюю я свій кошик продуктами нікому не заважаю, уважно все розглядаю. Виникло якесь дивне відчуття у мене – ніби щось дивне відбувається. Чую якісь крики з далеку і не розумію, що відбувається, а деякі покупці просто кидають свій погляд на мене. За декілька секунд я вже зрозумів, що відбувається, а особливо те, що крик який я чув був направлений особисто в мою сторону.

Виявилось, що прибиральниця у торговому залі витирає підлогу, а я пройшов по тільки що помитій підлозі та залишив за собою багато бруду, бо топтався з однієї сторони вітрини до іншої. На вулиці була дуже погана погода, був сніг з дощем і звичайно, що я залишив брудні сліди за собою. Я справді не звернув уваги на те, що підлога ще мокра, але реакція прибиральниці мене вразила. Вона так кричала, ніби я прийшов до неї додому і пройшовся взутим по чистій підлозі та по білому килиму. Я відразу запитався у неї в чому проблема, хоча сам трохи розгубився.

Читайте також  М’ясні рулети з начинкою

— В чому діло, ти мене питаєш? – відповіла вона нaхaбно – В тому, що ти пройшовся по тільки що помитій підлозі! Думаєш так легко перемивати ці всі метри квадратні за кожним з вас!

— Я дуже перепрошую, пані, але це ваша робота, яку ви зобов’язані виконувати. І не підвищуйте на мене голос.

Мій характер та повага до жінок не дозволяли мені починати скандал. Хотів все вирішити спокійно.

Але вийшло все навпаки. Декілька жіночок, які знаходились недалеко і бачили ситуацію почали виказувати в мою сторону різні докори та почали захищати працівницю магазину.

Так, я міг обійти помиту підлогу, але суть в тому, що я не побачив та просто шукав потрібні продукти на полицях – це старався донести до прибиральниці, але все було марно. Настрій зіпсований, ще щось вибирати немає взагалі бажання. От і сходив за продуктами для романтичної вечері!

Прийшлось попросити адміністраторку, щоб припинила це все. Вона відразу підійшла, але на жаль нічого не змогла зробити. Виявилось, що жінка працівниця клінінгової компанії, а не найманий працівник магазину. Тому адміністраторка немала ніякого впливу на неї.

Вирішив я закінчувати цей цирк і сказав, що буду ходити там де хочу, а якщо їй щось не подобається, то нехай шукає іншу роботу! Це було грубо з моєї сторони, але розповідаю вам як воно було. Даремно я починав розмову з нею. Потрібно було перепросити та піти собі в інший відділ.

Адміністраторка вибачилась перед мною, але я розумів, що вона безсила тут. Тому я вирішив поскаржитись на гарячу лінію мережі магазинів. Ви запитаєте чому я так зробив? По-перше – прибирати це безпосередньо робота прибиральниці. Вона вибрала цю роботу і прекрасно ознайомлена зі своїми обов’язками, По-друге – піднімати на вас голос не мають права. Взагалі кричати на незнайомців – це ненормально. Так само на мене може кpичaти касир через те, що я прийшов до неї на касу і їй потрібно весь товар пробивати та розраховувати мене. Правда – це не нормальна ситуація?

Через деякий час я отримав відповідь від цієї мережі магазинів – Скріншот повідомлення внизу.

Надіюсь, що цей інструктаж все ж таки провели та він мав вплив на деяких працівників. Я постарався зробити все можливе для того, щоб сервіс покращився хоча б конкретно у цій мережі магазинів.