Перейти до вмісту

Я дуже переживаю за свого сина, адже йому не пощастило з дружиною. Оксана багато часу проводить на роботі, і не розуміє, як бути доброю господинею. А про дітей, вона взагалі не задумується

Я дуже переживаю за свого сина, адже йому не пощастило з дружиною. Оксана багато часу проводить на роботі, і не розуміє, як бути доброю господинею. Я б нічого не казала, якби їм не вистачало грошей, але син має добру роботу, яка приность непоганий дохід. Андрій кожного вечора змушений сам готувати вечерю. Нерозумію, як можна так жити?

Коли Андрій познайомив мене з Оксаною, вона відразу мене не сподобалася. Навіть у вечір знайомства, вона сиділа у телефоні та ні з ким не розмовляла. Я дуже була здивована та пригнічена, хіба може себе так поводити дівчина, яка прийшла знайомитися з майбутньою свекрухою? Після весілля син переїхав жити до неї.

Я дуже часто приходила до них у гості, щоб подивитися, як синові живеться з такою жінкою. Мені було дуже дивно з того, що я бачила. У квартирі не було затишку, всі речі були розкидані, їсти не було що. У Андрія досить відповідальна робота з документами, яка вимагає дійсно хорошого харчування і міцного сну. Але він не отримував цього всього.

Читайте також: Рецепт домашнього вина з винограду

Коли Андрій приходить з роботи, його чекає порожня кварира та брудна посуда. Адже Оксана часто затримується на роботі, завжди говорить, що в кінці місяця, у них бувають перевірки, тому потрібно все упорядковувати. А про дітей, вона взагалі не задумується.

Мені уже 55, і я б хотіла онуків. Але моя невістка кожного дня пропадає на роботі, виходить, що я зможу взагалі їх не побачити. Складається враження, що їй байдуже на все, бавиться у велику начальницю.

Мені стає сумно, коли бачу, як добротою мого синочка постійно користуються, без жодної віддачі. Навіщо йому потрібна така дружина, яка не хоче створювати міцну сім’ю?