Історії

Я хочу розлучитися з дружиною та почати нове життя. З нею ми у шлюбі уже 10 років,  і від моєї любові до неї не залишилося нічого

З Наталею у нас двоє чудових дітей. Наталя дуже хороша дружина та турботлива мама. У домі завжди прибрано і є що смачного поїсти, але я хочу розлучитися. З нею ми у шлюбі уже 10 років,  і від моєї любові до неї не залишилося нічого.

Коли ми одружувались, мої батьки подарували нам двохкімнатну квартиру. З приводу квартири я розглядаю всього два варіанти. Або Наталя погодиться залишитися у ній, але ніколи не буде вимагати аліментів, або вона обере аліменти, а квартиру я продам й переїду жити у іншке місто.

Я дуже хочу почати нове життя. Погуляти, познайомитися з новими людьми, порозважатися з дівчатами, які багато вміють, але при цьому зберегли свою красу та фігури, на відміну від моєї дружини. За хатньою роботою та дітьми, дружина зовсім і не помітила, як поправилась, перестала доглядати за собою.

Читайте також: Корисні продукти для жіночого організму

Я довго думав перед тим, як прийняти таке рішення. Я не міг так жити далі, хіба що існувати. А моя дружина… Дуже спокійна та нудна, мені з нею скучно, та й спільних інтересів у нас з нею немає. Єдине про що вона думає, так це про дітей, чистоту, готування їжі. Коли я відчув, що мої почуття до дружини зникли, тоді й зник зв’язок з дітьми. Ні, я від них не відмовлюсь, буду їм допомагати, але вони більше мене не стримають робити те, чого мені хочеться.

Я думаю, що Наталя не сильно й засмутиться, коли дізнається, що я хочу розлучитися, бо єдине, що було її потрібно – це діти, а вони залишаться з нею. Через 5 днів у мене день народження і саме у цей день я зроблю собі подарунок, подам на розлучення і переїду геть від них …