Перейти до вмісту

Я хотів знайти причину тому всьому і вирішив поставити камеру. Камера була дуже маленька і коли дружина була в душі непомітно прикріпив її всередині квартири.

Я б ніколи не міг подумати, що робота моєї дружини такою важкою. Тепер я ще більше почав цінувати працю моєї дружини.

Зі своєю дружиною я знайомий зі шкільної парти, вчилися разом з п’ятого класу і разом закінчували школу, на випускному вечорі я навіть зізнався їй у коханні, але взаємності від неї не отримав. Проте пройшли роки, ми бачились на зустрічах випусків, а я все ж не міг забути про свою шкільну любов. Проте одна зустріч змінила все…

Одного разу наш староста Ростик потрапив у лікарні і ми вирішили привітати його з днем народження, заодно підтримати його. Ростислав був для всіх хорошим товаришем, а тому всі погодились поїхати до нього. Ми купили багато надувних кульок, торт та подарунок. Ми вирішили зібратись біля школи і поїхати усі разом. Я не думав, що Таня прийде, адже я знав, що вона жила в іншому місті. На щастя, вона також приїхала підтримати Ростика. Ми замовила бус і поїхали вітати нашого друга. Сюрприз вдався, усі розійшлись і вийшло так, що ми з Танею залишились самі. У неї був вільний день, а тому я вирішив запросити її на вечерю, хотів поговорити з нею, згадати про школу.

Того вечора, в ресторані ми згадали усі шкільні приколи і забули про час. Ми вертались досить пізно, а тому я вирішив провести її до дому. На той час, вона не знала, що я директор фірми, а тому про мої гроші нічого не знала. Я вирішив не говорити їй про своє фінансове забезпечення до тих пір, поки не впевнюсь в ній. Таня мене не розчарувала і ми вирішила почати зустрічатись.

Два роки з нею були просто найщасливішими і в одній із подорожей, Таня зранку подарувала мені втішну звістку, що вона чекає дитину! Я не сумнівайся в тому, що ми будемо разом і тому немовля стало ще більшим поштовхом для того, щоб ми нарешті одружились. Після весілля я придбав квартиру і ми жили просто щасливо. З фінансами проблем ніколи не було, а тому до трьох рочків нашого сина Таня не працювала.

Читайте також Я йому сказала – або ми розлучаємося, або нехай купує квартиру і моїй доньці також.

Коли сину виповнилось 4 роки, то я допоміг дружині відкрити невеличкий магазин одягу. Заробіток він приносив невеликий, але Тані подобалось мати такий маленький бізнес. Згодом, у нас зявилась і донечка, тому дружина пішла знову у декрет. Скажу, що наша донька була трішки проблемною дівчинкою, адже вона була вредною, не хотіла нічого їсти і з нею було справді важко. Малому було 6 рочків він пішов у перший клас, а дочці ще навіть рочку не було.

Я помітив, що коли у нас з’явилась друга дитина, то дружина була дуже втомлена. Я приходив до дому і бачив, як все падає з рук і сил вже на мене вже в неї звісно не було. Я хотів знайти причину тому всьому і вирішив поставити камеру. Камера була дуже маленька і коли дружина була в душі непомітно прикріпив її всередині квартири. Переглядати відео можна онлайн з телефону і коли я пішов на роботу, то спочатку не наважувався відкрити і простежити за дружиною, а раптом там щось, що розіб’є мені серце.

Те, що я побачив мене просто вразило: вона цілий день з ранку і до вечора практично не сідала відпочити – прибирання, прання, приготування. Зранку вона завела сина в школу, в обід поклала спати доньку і за цей час вирішували справи по роботі, після обіду вона нагодувала сина і відвела на футбол, потім робила з ним уроки. З донькою вона також проводить дуже багато час. Вона встигла наготувати їсти, поприбирати у домі, зробити всі справи по роботі, зробити уроки з сином і ще й причепурилась для мене. Жінки справді витрачають дуже багато часу на хатні справи.

У той вечір, після побаченого, я вирішив зробити Тані сюрприз. Я попросив рідну сестру подивитись за дітьми і ми поїхали на вечерю в ресторан, я подарував дружині квіти і зробив повний релакс! Тепер я знаю, що вона заслуговує більшого, а я того не цінував! Тепер я буду частіше дарувати їй радість!