Перейти до вмісту

Я намагалась пояснити всю ситуацію дружині Олексія, але її було не зупинити та не переконати.

Ми з подругою вирішили зустрітися в одному популярному кафе та випити вечірньої кави. Сидимо, говоримо, розповіли одна одній всі новини, які тільки знали. І ось час прийшов до повернення додому. Ми розрахувались та вийшли на вулицю біля кафе. Але все одно продовжили свою розмову вже там.

Тут до кафе під’їхала чорна шкода. З автівки вийшов чоловік та направився до кафе. Але побачивши нас він різко змінив свій маршрут та попрямував в нашу сторону з чітким наміром познайомитись, що читалось в його обличчі.

Він представився нам як Олексій та сказав, що в нього сьогодні вільний вечір, та чи не бажаємо ми провести цей вечір з ним. Ми відмовили, через підозрілу активність Олексія, але тоді він перевів розмову на іншу тему та почав розповідати нам цікаві історії.

На грудневому морозі стояти було не дуже приємно і ми сказали чоловіку, що йдемо до і побажали йому хорошого вечора. Олексій ж настояв на тому, щоб він відвіз нас додому, бо справді ввечері похолоднішало, а на його машині і швидше і тепліше. Ми з подругою погодились, адже справді не дуже хотілося мерзнути.

Ми жили в сусідніх під’їздах, і тому адреса в нас була одна і та ж. Приїхавши в потрібне місце ми почали виходити. Подруга вийшла першою, а мене Олексій зупинив взявши за руку та попросив дати йому мій номер телефону. Я погодилась та назвала чоловіку набір цифр, подякувала за доставку та попрощалась з ним.

Читайте також Мабуть, найгірше, що можуть зробити батьки у вихованні дівчинки – це вселити їй думку, що вона повинна жертвувати собою, якщо хоче бути щасливою.

Як тільки я зайшла до квартири мій телефон задзвонив. Це був Олексій, як зрозуміла, коли вже підняла слухавку. Олексій запитав як я дібралась. Я розсміялась та сказала, що все добре і він запропонував завтра піти ввечері на каву, мовляв я йому дуже сподобалась. Я була не проти, дівчина я вільна, час ввечері мала, тому чому б і ні?

Зранку я лише заварила собі кави і мені зателефонував знайомий номер. Я підняла слухавку:

-Доброго ранку, Олексіє. – сказала я.

-Ах то вже «Доброго ранку» ти кажеш?! А може ти йому ще і в ліжко робиш каву?! Ти якого святого з моїм чоловіком по вечорах базікаєш?! В нього жінка і діти є!

Я намагалась пояснити всю ситуацію дружині Олексія, але її було не зупинити та не переконати. Після такого кави не хотілось не тільки ввечері, а ще й зараз! Через двадцять хвилин подзвонив вже Олексій. Просив вибачення, казав, що дружина занадто гостро на все реагує.

Тоді мене не цікавили пояснення Олексія, адже мій ранок вихідного був зіпсований. Я порадила йому пригостити кавою свою дружину та нехай не пробує залізти не в свої сани. Далі, що логічно, його номер полетів в чорний список.