Перейти до вмісту

Я народила в 15 від мене відреклись всі: і рідна мати і батько дитини

Тоді я була звичайна школярка п’ятнадцяти років. В середині навчального року до нас прийшов у клас новий хлопчик.

Тоді на нього задивлялися всі дівчата. Але, він вибрав мене. Я не скажу, що я прям Анджеліна Джолі, але все було при мені. Спілкуватися ми стали не відразу, все якось склалося само собою. Ми проводили разом час і непомітно для себе зрозуміла, що закохалася. Це була моя перша любов. Потім наші відносини перейшли в більш серйозні.

Ми правда приховували це до пори до часу, але все таємне стає явним. В кінці навчального року, я виявилася вaгiтна. Зі сльозами прийшла додому і все розповіла матері. Вона як підняла крик, що я така, cяка і все в такому роді. І в цей же вечір виставила мене з дому.

Хоча сама мене нapoдила в 17 років. Десь з тиждень я пожила у Саші, його батьки ніби як не проти були. А пізніше дізналися про мою вaгiтнicть і почалося. Мама Саші налаштовувала його проти мене, говорила навіщо йому дитина якщо він сам ще дитина.

Він піддався і сказав мені, що йому рано стає батьком і ми розлучаємося.

Читайте також: Не можу переступити через себе, хоч і дуже сильно тягне до сина. Ось він вже точно ні в чому не винен.

Я не знала куди мені йти, мати вигнала, батько у від’їзді ні чого не знав. Вирішила я піти до бабусі, це мати мого батька.

В цей же вечір я все їй розповіла. Вона мені сказала:

– Ні чого дитинко, виростимо, виховаємо. Он поглянь, скільки сімей не можуть мати дітей. А тобі, Бог дитя послав. Я розумію, що ти сама ще дитина, але це таке щастя.

Коли батько повернувся з відрядження наступного дня він прийшов до бабусі. І сказав мені, що не схвалює мого вчинку. Але, що зроблено, то зроблено.

Нapoдила я здорову дитину, правда у мене пізніше були деякі проблеми зі здоров’я. Але, все ж я впоралася.

Велике дякую бабусі і татові за допомогу і підтримку, а ось мати навіть на внучку не прийшла подивитися.

Школу закінчила екстерном, поступила в коледж, отримала освіту і зараз вже працюю.

Дочка ходить в садок, все начебто встає на свої місця.