Я не горю бажанням прописувати його до Марійки, ми на цю квартиру все життя заробляли.

Моя донька довго не одружувалася, й через це я дуже хвилювалася. Мріяла про те, коли побачу нарешті її у гарному білосніжному платті з красенем поруч. Я так чекала на зятя, а тепер коли його маю, не знаю що з цим робити. Донька має квартиру, тому Валентин після весілля переїхав до неї. Сваха довго не чекала й одразу виписала його з квартири.

Живуть діти вже більше ніж рік, а донька мені нещодавно сказала, що чоловік взагалі ніде прописаний. Його матір просто запхала до нас на все готове. А ми його одягли, взули, шукаємо роботу, але що і прописувати прийдеться?

Читайте також  Хресна, а я говорила тобі, що таки таки будеш щасливою

Валентин є непоганий хлопець, дбайливий та доньку любить. Правда, грошей їм не завжди вистачає, тому ми з чоловіком їм допомагаємо. Віддали їм машину, придбали у квартиру хорошу техніку. А от свасі байдуже, як живе її син, може, дітям треба допомогти. Вона одружила сина і наче забула про нього. У неї є улюблена молодша дочка, ось для тієї вона робить все.

А на весілля вона прийшла взагалі прийшла з пустими руками. Подарувала гель для душу, мовляв, в сина і так все є. Я просто була шокована. А ця прописка мене взагалі ошелешила. Ми знайшли зятю роботу у нашого родича з хорошою зарплатою. При оформленні виявилося, що він ніде не прописаний. А без прописки на цю високооплачувану роботу його не візьмуть.

Я не горю бажанням прописувати його до Марійки, ми на цю квартиру все життя заробляли.