Перейти до вмісту

– Я не хожу на побачення з жебраками, у тебе машини немає, ще й з старим телефоном ходиш

Ігор був простим хлопцем. Він працював на хорошій роботів та відкладав гроші, щоб купити собі квартиру без іпотеки. Тому він не міг собі позволити витрачати гроші на відпочинки, навіть машину не купляв, а їздив автобусами.

Він забезпечений хлопець, просто дуже хоче свою квартиру і на цю мету збирає. Він максимально економить і збирає гроші.

До них на роботу прийшла нова секретарка. Вона була дуже гарною та привабливою дівчиною. Ігореві дівчина дуже сподобалася, і він закохався в неї з першого погляду.

Одного разу набравшись сміливості, він підійшов до Оксани та запросив на побачення. Відповідь дівчини ввела його в ступор. Дівчина глянула на нього і сказала:

– Я не хожу на побачення з жебраками, у тебе машини немає, та ще й з старим телефоном ходиш…

Ігор нічого не відповів у відповідь, просто обернувся і пішов. Пройшло трохи часу, його назначили фінансовим директором і дохід хлопця вже був набагато більший. У 29 років він все ж таки купив собі квартиру, про яку так довго мріяв. З часом він одружився, та живе у свої квартирі з сім’єю. А ще, недавно купивши однокімнатну квартиру, вони вирішили її здавати.

Читайте також: Кипятити воду часто не можна: чому?

– І тут до Ігора подзвонила дівчина, та просила, щоб він зменшив оренду за квартиру, адже у неї зарплата невелика, а ще жити на щось потрібно.

Голос здався Ігореві дуже знайомим. Він домовився зустрітися з нею після роботи та обговорити усі деталі. Дівчина, яка просила здати квартиру дешевше і прийшла дивитися її, стояла біля під’їзду з якоюсь сумкою. Дуже скромно одягнена і погано доглянута.

Ігор підійшов до неї, привітався, і впізнав у ній ту саму секретарку Оксану…

– Ви справді хочете зняти квартиру у жебрака?

Усе в житті повертається бумерангом …