Перейти до вмісту

Я не могла подумати, що чоловік є інша жінка. Виявилося, що це дружина впливового місцевого бізнесмена. Вона мала все, що душа забажає, але, очевидно, цього було замало

З Андрієм у шлюбі ми вже 15 років, якраз мали святкувати літом, я вже ресторан замовила. Все у нас було добре, до одного дня, коли я дізналася про його зраду.

Подзвонив мені з роботи, що затримується, потім сказав, що з колегами хочуть дивитися футбол, я заперечувати не стала. Прийшов пізно, напідпитку й одразу пішов спати, а телефон свій залишив на тумбочці біля ліжка. Я ніколи не заглядала у його телефон, але тут мене наче щось підштовхнуло. Не думала, що у нього хтось є, це проста допитливість. Я почула, що прийшло повідомлення і вирішила прочитати його. Телефон розблокувти я не змогла, але побачила кусочок есемески. Хтось з невідомого номера писав, що дуже сумує за своїм “Сонечком”.

Мені було неприємно, але я не хотіла нічого з’ясовувати. Коли Андрій прокинувся, я з кам’яним обличчям віддала йому телефон. Він одразу здогадався, що все таємне стало явним.

Проснувшись, я вирішила дізнатися, хто ж така ця коханка. Для цього було достатньо пробити її номер телефону. Виявилося, що це дружина впливового місцевого бізнесмена. Вона мала все, що душа забажає, але, очевидно, цього було замало.

Читайте також: Ще з самого дитинства я мріяла про весілля, як і кожна дівчина. Але тоді я навіть подумати не могла, що мене чекає далі після такого святкування

Я не знала, як мені правильно поступити. Довго думала і вирішила, що поїду до чоловіка цієї жінки і розповім йому всю правду. Олег не міг повірити, що його дружина могла мати іншого чоловіка.

Коли Олег запитав дружину про коханця, вона не стала нічого заперечувати. Мабуть, жінка не очікувала, що зможе опинитися без даху над головою. Однак чоловік не зміг їй пробачити й відправив зрадницю назад в село у її батьківський дім.

Щодо моєї родини, то вона також розпалася.

Через декілька місяців, ми з Олегом випадково зустрілися на вулиці. Він запропонував мені разом випити кави, а я погодилася. На цьому наші зустрічі не закінчилися. Через рік час ми одружилися. Олег виявився чудовим чоловіком, тому я не розумію, як можна було його втратити.