Перейти до вмісту

Я не знала свого тата. Мама часто показувала його фотографії, але до людини, яка була на них, у мене не виникало ніяких відчуттів та емоцій

Мама виховувала мене сама, адже з батьком вона розлучилася ще до мого народження. Тато просто вирішив, що моя мама була для нього перешкодою для переїзду у Англію. Мама дізналася, що чекає дитину уже після розлучення, а коли повідомила татові таку новину, то він не був у захваті та відреагував холодно. Він все ж таки поїхав закордон влаштовувати своє життя.

Я не знала свого батька. З деякими друзями він підтримував зв’язок і до мами доходили слухи про нього, що у нього нова сім’я у Англії, але справи йдуть не так вже й добре. Мама часто показувала його фотографії, але до людини, яка була на них, у мене не виникало ніяких відчуттів та емоцій. Я ніколи не хотіла його бачити. Це був би абсолютно чужий чоловік.

Коли я вчилася в інституті, мама сказала мені:

– Донечко, твій тато повернувся. Вчора він зустрів мою подружку Олесю, і питав про тебе. Вона дала йому мій номер телефону. Думаю, він буде дзвонити та захоче зустрітися з тобою.

Читайте також: Мене не покидали сумніви, що діти мої і я вирішив зробити тест на батьківство. Так, через свої дурні догадки я втрати дітей та кохану дружину

–  Для чого? А де він був всі ці роки? – у мене в голові не вкладалося. – Він думає, що ми його приймемо? Для нас він зовсім чужа людина.

– Я тебе прошу, будь обережна, раптом він тебе біля інституту буде чекати, – говорила мама. – Олеся сказала йому де ти вчишся.

– Не хвилюйся! Він мене жодного разу не бачив, то як він мене впізнає в натовпі студентів.

Але виявилося, що мама марно хвилювалася. Пройшов уже цілий рік, з того часу, як Олеся його зустрічала, а він так і не наважився зателефонувати мамі і зустрітися. Цікаво, чи йому соромно було подивитися мені в очі, чи він просто не хотів…