Перейти до вмісту

Я не знаю що робити. А як же діти, як вони будуть без мене? Якщо чесно, для мене сім’я – найдорожче в житті. Не знаю, як це все пережити, і що робити.

Мені 40 років, 8 років тому зустрівся з жінкою, яка незабаром стала моєю дружиною. У нас народилося двоє дітей. Все відкинув заради сім’ї, нічого немає у мене свого особистого. До недавна я заробляв великі гроші, купив двокімнатну квартиру, ​​все було у нас добре, але теща, яка сама розлучена, стала нас розводити, нашіптувати дружині про мене гидоту.

Теща домоглася того, що дружина перейшла на її бік і потім вони завели справу проти мене, стали вимагати квартиру, а я зробив шлюбний договір, що квартира тепер дружини, не замислюючись. Півроку тому дружина за спиною перевела на себе квартиру і сказала, що вона тепер її і це заради дітей. Я простив, але перед Новим роком без причини вона з дітьми виїхала до тещі, перед цим подавши на розлучення і сказала, щоб я їхав геть. Теща налаштовує дружину проти мене і постійно її переконує, що я їй не потрібен.

Читайте також: Мені стало дуже прикро. Тепер ми точно до них більше не поїдемо. Нехай вони краще приїжджають.

І так вже майже рік. Я не знаю що робити. А як же діти, як вони будуть без мене? Якщо чесно, для мене сім’я – найдорожче в житті. Не знаю, як це все пережити, і що робити. Можливо, у когось були схожі ситуації. Можливо хтось щось може порадити, як правильно мені поступити у такій ситуації?