Перейти до вмісту

Я незнаю, як мені правильно поступити щоб кохану вберегти і щоб сім”ю зберегти, адже у нас так було багато планів і синочок у нас ще такий маленький.

Все почалося з того, що я поїхав за кордон на роботу. Вдома у мене залишися дружина та маленький синочок. Я тому і за кордон поїхав, що після народження дитини нам із дружиною дуже були потрібні гроші. Цілий рік мене не було поруч із рідними. І тому, як тільки я приїхав на тиждень додому моя дружина запропонувала мені, що хоче теж їхати до мене, звісно ж з дитиною. Каже, я документи зроблю собі тай дитині і ми поїдимо до тебе, а що буде дитина без тата рости, ну звісно я одразу зрадів і погодився. Так, як ми свого житла не мали, ми знімали, нам тут втрачати нічого було.

Я поїхав перший, так як мені треба було уже повертатися на роботу. Дружина за деякий час зробила документи і собі і дитині і приїхала до мене. Я все підготував до їхнього приїзду, так як дуже сильно на них чекав. Я жив на квартирі не сам, звичайно так дешевше. Але вже якщо жити з сім”єю, то зняв для нас гарну, нову, простору квартиру, щоб ми були самі, без нікого чужого.

Дружина приїхала. Все йшло як і має йти. Жінка знайшла садік і дитину віддали туди. А для себе Наталя знайшла хорошу роботу. Так щоб і на роботу ходити і щоб з дитиною могла бути.

Читайте також: Отож, якщо ваше життя виходить з- під контролю, займіться собою, це дуже допомагає.

Все у нас було гаразд, аж поки я не замітив, що щось не так з моєю Наталею. Вона уже не така якась мені рідна стала, не так мене кохає- це було дуже замітно. Завжди чимось недовольна, а найбільше мною. Все у мені їй стало не подобатися. То я не так роблю, то я їй часу не приділяю, подарунки не дарую. І ще одне, що я замітив, вона всюди ходить із своїм телефоном. А останнім часом так взагалі, коли у неї дзвонить телефон вона виходить у коридор і там говорить по ньому. На мої запитання, що ж сталося вона просто і спокійно відповідає: ” це ти мені уваги не приділяєш” і бльше нічого я від неї не міг почути. Через деякий час я дізнаюся від її подруги, яка працює з нею на роботі, що у неї з”явивися молодий залицяльник, який проходу їй на роботі не дає.

Дружина дуже віддалилася від мене, ми стали чужі люди. Я незнаю, як мені правильно поступити щоб кохану вберегти і щоб сім”ю зберегти, адже у нас так було багато планів і синочок у нас ще такий маленький.