Перейти до вмісту

Я ніколи не могла б і подумати, що коханий вже давно зраджує мені.

Три роки тому я вийшла заміж. Сімейне життя було ледь не казковим аж донедавна — чоловіка я дуже кохала і відчувала, що він мене теж. Завжди багато працював, щоб ми ні в чому собі не відмовляли, приділяв багато уваги і завжди помічав дрібниці — жодна стрижка чи новий колір нігтів не лишалися без компліментів і його захвату!

Я ніколи не могла б і подумати, що коханий вже давно зраджує мені. А викрила зраду випадково. Якось ми з подругою запланували піти в театр на вихідних, але вона затрималася на роботі і на виставу ми не встигли. Випивши по каві у найближчому від місця зустрічі кафе, ми вирішили поїхати на виставку робіт нашої спільної знайомої-фотографки. Виставка була тематична, присвячена дню закоханих, на всіх знімках були зображені пари різного віку під час поцілунку.

 

Читайте також Після появи першої дитини, свекруха взагалі знахабніла і почала приходити в гості, коли заманеться, ніби до себе додому, навіть не дзвонила попередньо.

Мені страшенно сподобалася виставка, фотографії були надзвичайно ніжними і гарними, зовсім не виникало відчуття, що митець порушила чийсь особистий простір, фотографуючи людей без їх відома. Я розглядала кожну світлину з непідробною цікавістю, аж поки на одній з них не побачила свого чоловіка! Він пристрасно цілував струнку світленьку дівчину, міцно обійнявши її за талію.

 

Прийшовши додому, я звісно ж розказала про це чоловікові, а він почав відбріхуватися, мовляв, це його сестра, що живе закордоном. Я її не знаю, тому що вони нечасто спілкуються, а на весілля наше вона не могла приїхати через хворобу.

 

Щоправда, навіщо цілувати сестру в губи, я все одно не могла зрозуміти, і під натиском моїх аргументів і сліз екс-коханий таки зізнався у всьому.
Правдою було тільки те, що дівчина і справді живе закордоном, в Німеччині. І це навіть не дівчина його, а наречена, тому що вони готують весілля, після якого мій чоловік мав отримати документи і переїхати в Німеччину на постійне місце проживання.

Ігноруючи всі чоловікові прохання і погрози, я написала цій чарівній німкені, хоч і не сподівалася отримати відповідь. Але вона відповіла! Дівчину звали Настя, в Німеччину вона переїхала лише п’ять років тому, а з моїм чоловіком була знайома ще з часів навчання в університеті. І за іронією долі, для неї я теж була його сестрою! Виявилося, у мого чоловіка був другий паспорт, який він показував Насті, як доказ того, що не одружений і ніколи не був.

 

Більше я не відчувала нічого, крім зневаги і розчарування в людині, яку донедавна так сильно кохала, від якої скоро мала народити дитину.
До слова, майбутній татусь під час сварки на емоціях зізнався, що збирається продати нашу квартиру, з придбанням якої допомагали і мої батьки теж, а мене з малюком виставити на вулицю, тож я можу хоч вже забирати свої речі і їхати до мами.

Так я і зробила, позбавивши зрадника і дружини, і обдуреної нареченої, і підстави для дозволу на проживання в Німеччині в один момент. А дитину я буду виховувати сама і дала собі слово, що зроблю все, аби син виріс справжнім чоловіком, а не підлим негідником, як його татусь.