Перейти до вмісту

Я побачила, як мій син мило бесідував з іншою жінкою. Я не можу зрозуміти, чого він зраджує дружині, адже вона дуже красива, гарна матір і господиня

У своєму житті, я пережила багато негараздів. Але я пишаюся собою, адже змогла вистояти попри всі ці труднощі й виховала дійсно справжнього чоловіка. Сина я виховувала самостійно, адже мій чоловік покинув нас, коли йому було 3 рочки. Мені було дуже важко, але я старалася його забути, навіть аліментів від нього не вимагала. Просто викинула його з життя.

Моєму синові уже 25 і він зовсім дорослий. В інституті він познайомився з красивою милою дівчинкою, згодом вони одружилися й ми стали жити всі разом. З невісткою у мене чудові стосунки і я дійсно була за них дуже рада. Згодом вона народила онука і ми всі ще більше зблизилися. Але одного дня, повертаючись з роботи, біля кафе я побачила свого Максима, який мило бесідував з іншою жінкою. Я знаю цю його облесливу посмішку й одразу зрозуміла, що він фліртує.

Читайте також: Чоловік закрутив роман із сусідкою. Він залишив дружину, сина і пішов жити до неї. Проте давго це щастя не тривало

Прийшла додому, а там невістка з дитиною на руках, готувала нам вечерю, мені соромно було дивитися їй в очі, серце розривалося. Тоді до неї подзвонив Максим і сказав, що затримається на роботі, ми повечеряли і я мовчки пішла в свою кімнату. Невістка розуміла, що щось відбувається не так, але не стала мене запитувати.

Мені було дуже погано, я цілу не спала. Я не можу зрозуміти, чого він зраджує дружині, адже вона дуже красива, гарна матір і господиня.

На наступний день я вирішила поговорити з сином. Коли він зрозумів, до чого я хилю, то він просто сказав, щоб я не лізла в його сім’ю. Але ж невістка тепер теж моя донька та і це мій онук, як він міг так з нами вчинити?