Перейти до вмісту

Я почав помічати дивне ставлення дружини до мого молодшого брата. На мою думку, вона сприймала його не як родича, а як чоловіка.

До мене приїхав у гості дев’ятнадцятирічний брат. Він мав погостювати два тижні. Домовились сходити в кафе і подивитися на пам’ятки міста.

Я працював, тому не міг забрати брата. За мене це зробила дружина. Ввечері мали вийти на каву, але в результаті сиділи вдома. Намагався розговорити брата, але вся його увага зосередилася на моїй дружині. Вони гарно щебетали, тому я залишив їх у двох.

За сніданком, моя дружина приділяла забагато уваги малому. Можливо в ній грає материнський інстинкт або ж вона хоче показати себе, як дбайливу хазяйку. Хто цих жінок зрозуміє?

Сумісний похід в кафе провалився. Дружина пішла туди з братом. Вони пробули там пів вечора. Повернулися пізно і щось жваво обговорювали.

Я почав помічати дивне ставлення дружини до мого молодшого брата. На мою думку, вона сприймала його не як родича, а як чоловіка.

Вирішив пригледіти за ними. Нав’язався з ними гуляти в парку. Моя дружина постійно посміхалась, дивлячись на брата. Посмішка якась дивна. Навіть не знаю, як описати, але щось таке в ній було. Малий постійно поривався сісти на лавочці ближче до моєї дружини. Склалось враження, вони взагалі не помічали мене або ж ігнорували навмисне. Відчував себе некомфортно.

Читайте також Мої рідні самі зробили вибір. Мені не потрібна їхня увага через мої гроші.

Якось проходячи повз кухню, помітив їх у двох. Вони пили чай і трималися за руки. Як тільки почули мої кроки, пальці розімкнули, але я встиг краєм ока помітити цей жест.

Гадки не мою, що робити. Може, накрутив себе. Не можеш такого бути, щоб дружина і мій рідний, та й ще молодший, брат крутили роман у мене за спиною?! Можливо я бачу те, чого немає. Дружина любить його чисто по-материнськи.

Брат мав гостювати в нас ще тиждень. Мріяв поскоріше відправити його додому. Постійно нервував, слідкував за ними, намагався не залишати у двох, навіть взяв відгул на роботі. Поводжу себе дивно, згоден. Простіше поговорити про все з дружиною, але як це буде виглядати? Ревнивим і неадекватним буду я. Жінка може відбрехатися або ж образитися, якщо я себе накрутив. А наші з братом батьки, після такої розмови, почнуть вважати мене ревним дурнем.

Хочу прискорити час. Скоро з розуму зійду зі своїми підозрами. Може мені таблеток попити чи в відпустку піти? Втомився, давно не проводив час з дружиною, ось і бачу всяку нісенітницю. Потрібно розслабитися і заспокоїтися.

А якщо роман все ж таки є чи був? Що тоді мені робити? Закрити очі чи влаштувати розбірки? А може моя дружина давно мені зраджує з моїм братом? Не дарма ж вони так швидко знайшли спільну мову. І як давно це може тривати? Що його робити і як бути? Гадки не маю, де тут правда, а де брехня.