Перейти до вмісту

Я покинув свою дружину та пішов жити до молоденької коханки. Але зараз я зрозумів, що зробив найбільшу помилку у своєму житті

Я мав хорошу робату, але мене часто відправляли у відрядження. Коли ми з другом приїжали в інше місто, то бувало, що вечорами нам ставало скучно, і ми йшли гуляти у місто або просто посидіти в кафе. І одного разу у кафе, я познайомився з шикарною дівчиною, і у нас закрутився роман. Мені добре було з нею, адже вона була молода та безтурботна, а мені, за стільки років сімейного життя, цього не вистачало.

На той час я був одружений. У мене була добра дружина та синочок. У домівці завжди було прибрано та затишно. Коли я приїздив з відрядження додому, я продовжував спілкуватись з цією дівчиною. Я брехав своїй дружині, що їду у відрядження, а їхав на цілий тиждень до цієї дівчини у інше місто.

Коли я повертався додому, мені було погано, життя здавалось мені чорно-білим, а з дружиною взагалі не мав бажання спілкуватися. Я довго думав, та вирішив, що розкажу своїй дружині правду, тому що вона не заслужила такого ставлення з мого боку.

Розмова у нас получилася довгою та дуже напруженою. Їй було дуже важко чути від мене такі слова, але я по-іншому не міг. Вона ніяк не могла мене зрозуміти, тому що у нас були прекрасні стосунки. Я не міг повірити, що все це відбувається зі мною. Моя нова дівчина запропонувала жити разом, і я був безмежно радий.

Читайте також: І тільки після того, як Юля з сім’єю повернулись з моря, вона дізналася, що відпочивала з чоловіком та його коханкою

Свою дружину я покинув та пішов жити разом з Аліною. Усе у нас було добре. Але згодом, я дізнався, що моя дружина повернулась до свого колишнього чоловіка, з яким вона жила ще до нашого знайомства. Я не міг контролювати свої емоції в цей момент. Я злився, кричав, у мені вирували неспокій і звичайно щирі почуття до своєї дружини.

І тоді я зрозумів, що зробив найбільшу помилку у своєму житті, коли залишив свою дружину.

Як виявилось, з Аліною мені було добре тільки на перших порах, а потім, почуття охололи, нам не було про що поговорити, у нас були різні погляди на життя.

Я б був дуже щасливим, якби моя дружина пробачила мені. Але, що я можу їй сказати та пояснити?