Перейти до вмісту

Я просила маму, допомогти нам фінансово, але вона сказала,що нічим допомогти не може, що це наші проблеми й ми повинні самі думати як їх вирішити. Нерозумію, коли я для неї стала такою чужою …

Після закінчення школи, я поступила в інститут та переїхала жити в інше місто. У гуртожитку виділили мені кімнату, так як знімати квартиру, у мене не було можливості. На другомі курсі я почала зустрічатися з Андрієм. Він був хорошим хлопцем, завжди мене підтримував та допомагав у всьому. Я не уявляла свого життя без нього.

Коли закінчила інститут, я відразу знайшла роботу та разом з Андрієм зняли собі квартиру. Ми багато працювали, економили на всьому, хотіли взяти собі квартиру під виплату. Згодом я дізналася що у нас буде дитина. Ми дуже були раді, адже ми так мріяли стати молодими батьками. Але грошей нам не вистачало, маленька дитина, квартира в кредиті, одним словом було важко.

З мамою у нас були холодні стосунку. Але одного дня, вона подзвонила до мене, і сказала, що хоче приїхати до нас у гості. Я звичайно запросила її. Мені хотілося, щоб вона погралася з внучкою, посидіти, розказати їй, як ми живемо. Гостювала вона у нас цілий тиждень, розказала вона нам, що у спадок їй дісталася гарна, велика квартира від її тітки. Як виявилось потім, моя мама звільнилася з роботи, а живе за рахунок того, що здає квартиру в оренду. Мало того, вона назбирала трохи грошей та хоче їхати на море у Єгипет.

Читайте також: Я вирішила залишитися у квартирі, яку залишив мені колишній. А новий чоловік, якщо не хоче тут жити,то нехай шукає дівчину без минулого та купує собі нову квартиру й виплачують кредити до самої пенсії …

Про це я почула уперше, і мені було дивно, що вона приховула цілий рік від мене своє життя. На наступний день чоловік, запропонував поговорити мені з мамою, якщо вона має таку можливість, то нехай допоможе нам сплатити кредит за квартиру.

Коли мама поїхала додому, я зателефонувала їй та розказала про наші з чоловіком фінансові труднощі. Попросила допомогти нам, але вона сказала, що нічим допомогти не може, що це наші проблеми й ми повинні самі думати як їх вирішити. Каже, що вона дуже хоче на море, а тому відкладає кошти.

Після маминих слів, я дуже засмутилась. Я не могла зрозуміти, як рідна мама не хоче допомогти своїй дитині у важкі часи, коли я я для неї стала такою чужою …