Я працюю зранку до вечора, виплачую кредит, забезпечую сім’ю й ще й маю повністю утримувати його матір.

Я завжди мріяла бути успішною та ні в чому собі не відмовляти. Тому з першого курсу пішла працювати та відкладала кошти.

Після навчання я знайшла хорошу роботу, пропрацювала рік й взяла квартиру в кредит. Тяжко працювала вдень і вночі, щоб виплатити ці гроші.

Під час обідньої перерви в кафе я познайомилася з Ігорем. Ми з ним зустрічалися пів року, а потім і розписалися. Жили добре, я народила доньку, і б панувала в моїй сім’ї злагода, якби не одне але… моя свекруха.

Попри свій вік, свекруха залишилася безвідповідальною людиною, яка усю зарплату витрачає на покупки в інтернет-магазинах, а потім прости гроші в сина. Я розумію, що допомагати батькам – це наш прямий обов’язок. Але чому ми маємо повністю забезпечувати жінку, яка наші кошти просто викидає у сміття?

Читайте також Tоді вона зрозуміла, що прийняла правильне рішення, адже двічі в одну річку не ввійдеш.

В чоловіка була нижча зарплата, ніж в мене, тому в декрет пішов він. 860 грн декретних грошей, які виплачуються щомісяця він віддає матері. А нещодавно я дізналася, що він ще й дає їй половину нашого сімейного місячного бюджету. Я працюю зранку до вечора, виплачую кредит, забезпечую сім’ю й ще й маю повністю утримувати його матір.

Я ніколи не чула від неї нічого доброго. Інакше як, м’яко кажучи – гулящою жінкою, вона мене ніколи не називала, постійно докоряє, намагається посварити нас з чоловіком. Коли я завагітніла, вона одразу стала пропонувати себе нянею за скромні 8 тисяч в місяць, коли їй в цьому відмовили, побажала мені не розродитися і зникла з горизонту. Не забуваючи при цьому дзвонити чоловікові і просити у нього гроші.

Тепер я не даю грошей чоловікові, всі гроші знаходяться в мене. Все додому купляю самостійно. Як тільки їй син припинив давати кошти, вона одразу прибігла та влаштувала скандал.

Почала кричати на мене та докоряти, що я маю її забезпечувати за те. що живу з її сином. Дізнавшись куди діваються видані чоловікові гроші, я прикрила цей атракціон небаченої щедрості. Я стала сама все купувати для дому. Йдучи додому з роботи, я дзвоню чоловікові і питаю що купити. Після того, як я перестала давати гроші чоловікові, отже, він перестав давати їх мамі, вона пристрибала до нас додому.

Я її вигнала. Тут чоловік вирішив образитися і заявив, що його мама права. Він планує іти на роботу та віддавати гроші матері. І чому відчуття відповідальності за матір у нього є, а за те, щоб забезпечувати сім’ю – ні?

Дитину я влаштувала в садок, а чоловіка також вигнала до матері. Хочу подавати заяву на розлучення.