Перейти до вмісту

Я просто хотіла допомогти. Але в результаті все сприйнялося неправильно і тепер наші стосунки з невісткою знову зіпсувалися.

Юля, моя невістка, вона відразу здалася мені не хазяйновитою. Було видно, що підтримувати чистоту вона не буде. Перед одруженням син кілька разів приводив її до нас додому. Жодного разу вона не допомогла мені готувати їжу, не запропонувала прибрати зі стола чи помити після себе посуд. Але сину це не стало на заваді, він таки одружився. Наша бабуся залишила йому квартиру, тому молодятам було де жити. Невістка відчувала, що вона мені не дуже подобається, тому відразу дистанціювалася від мене – рідко запрошувала в гості і сама до мене не приходила.

Після народження онуків наші стосунки стали теплішими. Невістка інколи просила мене годинку-другу погуляти з дітьми, коли їй треба було кудись збігати. А тепер навіть щовихідних вони запрошують мене в гості. Минулого тижня я прийшла в гості до невістки. Поки невістка займалася своїми справами, і вийшла в магазин, я пройшлася по квартирі. Зайшла у ванну, помити руки і побачила, що ванна не першої свіжості. Я вирішила допомогти і помити її. Я була впевнена, що невістка зрадіє і подякує мені. Але не тут то було.

Невістка повернувшись з вулиці, зайшла в ванну помити руки, побачила мою роботу і почала обурюватися. Мовляв, навіщо я помила ванну і що вона сама могла це зробити. І навіщо без дозволу я щось робила в квартирі. Мені стало дуже неприємно. Я ж допомогти хотіла. Зібравши речі, я пішла до себе додому. Ввечері Юля все розповіла чоловікові, пожалілася йому на мене. Син звинуватив мене в тому, що я знову взялася за старе – вважаю його дружиною поганою господинею.

Читайте також: Петро таки залишився зі своєю дружиною. Але племінники так і не перестали ходити до Петра по гроші. Сестра продовжувала дальше намовляти дітей.

Я намагалася йому пояснити, що нічого поганого не хотіла зробити. Я просто допомогла – помила ванну. Але в результаті все сприйнялося неправильно і тепер наші стосунки з невісткою знову зіпсувалися.