Перейти до вмісту

Я просила спочатку нашого спільного життя чоловіка, щоб він змінив тон щодо моєї матері. Але приховувати свою антипатію до тещі Максим не бачить сенсу – вважає, що любити її він не зобов’язаний.

Нещодавно ми були з друзями на пікніку і мій чоловік дозволив собі непристойно говорити про мою маму. Чомусь з тещею у них не заладилося відразу. Я вже давно не втручаюся у їхні відносини. Але моя подруга не витримала і сказала мені:

– Ну не знаю! Якби мій чоловік про мою маму так відгукувався, як Максим про свою тещу … я б таке терпіти не стала точно! – вигукнула Тамара. – Ти ж чула це все і ні слова не сказала на захист матері. Як же так?

У нас з чоловіком двоє дітей – хлопчики чотирьох і двох років. Ми живемо окремо від батьків – взяли в кредит велику трикімнатну квартиру на околиці міста, бо там дешевше.

Я сиджу з дітьми в декреті вже п’ятий рік, і на роботу поки не планую виходити. Ми з чоловіком вирішили, що діти для нас дорожчі. Тим більше, що гострої необхідності у цьому у мене немає. Максим заробляє добре, і їм вистачає на необхідне – і на сплачування кредиту, і на життя, і навіть можемо собі дозволити влітку відпочинок на морі.

Читайте також: Після служби він не повернувся. Службу Денис проходив в іншій області і познайомився там з дівчиною на якій відразу після служби одружився і залишився жити в дружини.

Завжди у всьому мені допомагає моя мама. Приїжджає один-два рази на тиждень, прибирає, готує, прасує білизну, з онуками гуляє. Для мене це неабияка підтримка. А потім вона ще намагається встигнути на останній автобус, який їде до нас в село. Їхати мамі приблизно годину. З моїм чоловіком у мами зустрічатися немає ніякого бажання. Найчастіше вона приїжджає у будні, годині об одинадцятій дня, коли Максим вже на роботі, і до вечора порається по господарству. До п’ятої вечора, переробивши всю роботу, мама збирається додому.

Я не знаю чому, але це у них взаємно. Максим теж напевно не зрадів би, якби приїхавши ввечері з роботи, застав удома тещу. Він відверто не любить мою маму, хоча причини цієї антипатії зрозуміти складно. Нічого поганого вона йому не робила.

Звичайно, вона у мене людина своєрідна. Завжди голосно говорить і майже ніколи нікого не слухає. Мелодрами всякі дивиться по телевізору, і обожнює їх переказувати. Але хто з нас без недоліків? Відверто зла вона нікому не бажає, просто її завжди всюди дуже багато.

Я просила спочатку нашого спільного життя чоловіка, щоб він змінив тон щодо моєї матері. Але приховувати свою антипатію до тещі Максим не бачить сенсу – вважає, що любити її він не зобов’язаний.

Я вже й не звертала увагу на такі їхні відносини, але зараз подруга вказала мені на те, що це ненормально. І я задумалася…

– Чому ти терпиш таке ставлення до своєї матері? – спитала вона мене. – Скажи йому, щоб прикусив язика! Так не можна!

І що мені тепер робити, я і сама розумію, що це неправильно. Але Максим моїх родичів терпіти не може. Ось дратує його мама, і все. Як ходить, як дихає, все його бісить, він постійно про це повторює. Може сказати про неї щось неприємне. Мені від цього теж не радісно. Але що я можу зробити? Не розлучатися ж з ним через це, врешті-решт, адже чоловік і батько він непоганий – працює, забезпечує, дітей любить.