Перейти до вмісту

Я приховувала свої грошові надбавки від чоловіка, та відкладала їх на депозит. Тепер розумію, що це було не дарма

Чоловік моєї бабусі був ідеальним і ніколи не давав приводу сумніватися в собі. Саме тому вона з дитинства говорила мені, що з чоловіком потрібно бути чесною та доброю, тоді і сімейне життя буде в радість. Але зараз молодь зовсім не така, як була колись. Стало це зрозуміло ще під час навчання в університеті, тоді я зустрічалася з хлопцем, була закохана в нього без тями, однак потім мене чекало розчарування – він зрадив мені з найкращою подругою.

Мені було дуже важко тоді, однак з роками рани гоїлися, після закінчення інституту я вийшла заміж та стала мамою. До декрету ще встигла влаштуватися на роботу.

Після декрету, я хотіла повернутися на роботу. Віддала малюка в ясла і в перший робочий день дізналася, що підприємство – банкрот. Разом з начальством розробили цілу стратегію, яка допомогла нам вийти з цього скрутного становища. Коли в нас знову відновилися продажі, я почала отримувати в декілька разів, у мене і до цього був хороший оклад, тому я не стала говорити чоловікові про збільшення зарплати.

Читайте також: Запіканка з макаронів та сиру: чудовий гарнір до м’яса

4 роки я відкладала надбавку на депозит, планувала купити дитині в майбутньому квартиру. Не вважала це обманом, адже не витрачала ці кошти на себе, а робила все для дитини.

Одного дня я побачила в інтернеті переписку свого чоловіка з іншою жінкою. Коли я розповіла про це чоловікові, то він не заперечував, сказав, що вже більше року має коханку. Я нічого не стала вияснювати, а подала на розлучення. Загалом закінчилося подружнє щастя. Так би і далі проживала з чоловіком, якби не мала відкладених грошей …