Перейти до вмісту

Я сказала Андрію, що ці всі питання стосовно його мами потрібно вирішити ще до нашого весілля, щоб потім не розлучатися через неї. Шкода, що він у неї єдиний син і зобов’язаний дбати про неї в будь-якому випадку.

 

Ми живемо у хлопця вдома, все добре, плануємо в наступному році одружитися. Єдине, що мені не подобається у наших відносинах – це його мама. Людина з надзвичайно дивним характером. Ніколи не можна передбачити зміну в її настрої. Тут вона добра і турботлива мама, а вже через секунду може завестися через дрібницю. Може дойти до справжнього скандалу з образами і плачем, і неважливо кого це буде стосуватися, мене чи її сина.

Ми намагаємося у цей час не знаходитись у одному приміщені, стараємось десь перечекати, поки вона висловиться і заспокоїться. Іноді ми просто збираємося і йдемо гуляти чи в кіно щоб не слухати це все. Коли повертаємося, у Світлани Григорівної вже гарний настрій, незрозуміло, що на це вплинуло, відразу пропонує обід або вечерю, турбується, що ми голодні, і доводиться теж вдавати, що нічого не сталося.

Мене настільки все це змучило, що зараз ми живемо окремо, на орендованій квартирі, і недавно свекруха запропонувала моїм батькам купити нам квартиру. Але з умовою, що вона продасть свою маленьку і до тієї суми мої батьки додадуть решту, якої невистачає щоб купити одну велику. І виявляється вона планує з нами у тій новій квартирі жити. Невже вона так і не зрозуміла, що ми на таку пропозицію не погодимось?

Читайте також: Від батьків ми вже якось придумаємо, як приховати. Або іншого виходу із цієї не простої ситуації я не бачу.

Ця жінка геть чисто втратила здоровий глузд. Вона якись енергетичний вампір, їй постійно потрібне підживлення, тому вона так часто і скандалить і хоче сама незнає чого. Я сказала Андрію, що ці всі питання стосовно його мами потрібно вирішити ще до нашого весілля, щоб потім не розлучатися через неї. Шкода, що він у неї єдиний син і зобов’язаний дбати про неї в будь-якому випадку.