Перейти до вмісту

Я сказала невістці, що нехай навіть не думає, що я припишу її дитину у нас. Якщо хоче нормального життя цій дитині, то нехай йде, кидає мого Олежика і залишає онука. Ми самі виховаємо.

Дуже хочу, щоб син розлучився з невісткою і забрав у неї дитину. Можете мені повірити, що я роблю все можливе, але поки у мене нічого не виходить.

Ми живемо в Києві. Мій син – розумничка. Він закінчив університет, почав працювати в банку. І там же познайомився з якоюсь “приїжджою”. Я відразу зрозуміла, навіщо вона пристала до мого сина. Їй потрібно було тільки благополучно влаштуватися в столиці.

Я відразу синові сказала, що з такими дівчатами можна тільки розважатися для підтримки здоров’я. Але, додому її не вести. Бо не прийму ніколи. І тут через пару місяців він приводить до нас додому цю даму Знайомить і каже, що я скоро стану бабусею. І Таня поки поживе у нас, так як їй нема чим платити за гуртожиток. І їй потрібно харчуватися добре і не нервувати. Так як вона носить дитину.

Я була проти, щоб ця дівчина жила у нас. Але син благав її залишити. Говорив, що вона найчудовіша і він її любить. Дівиця намагалася всіляко мені сподобається. Прибирала, готувала, навіть каву вранці робила. Я намагалася її зачепити, спровокувати. А вона мені як щенятко: – Ольга Михайлівна, я в конфлікти вступати з вами не буду!

Коли появився онук, я відразу ж змусила зробити тест. Інакше ніякого запису в свідоцтві про народження. Тест прийшов через 2 тижні. Мій Олежик дійсно батько цієї дитини.

Читайте також Я мріяла всім подобатися, я жила для того, щоб заслужити схвалення і любов оточуючих. Тепер я так більше не хочу.

Я відразу сказала їм, що допомагати з онуком не буду. Нехай самі справляються. Грошей теж не дам. Досить того, що вони живуть у мене. Син образився, тиждень зі мною не розмовляв. Але потім сам прибіг вибачення просити і грошей на підгузники. Ось так. Не виходить розвести сина і невістку.

Я сказала невістці, що нехай навіть не думає, що я припишу її дитину у нас. Якщо хоче нормального життя цій дитині, то нехай йде, кидає мого Олежика і залишає онука. Ми самі виховаємо.

Що ви думаєте? Вона все розповіла синові. І ввечері вони зібрали речі і кудись з’їхали. Я зателефонувала синові і сказала, що моєї допомоги він дочекається тільки після розлучення.

Хай забирає у ЦІЄЇ дитину і приїжджає… Кинув трубку.