Історії

– Я собі навіть не хочу уявляти, де б був зараз мій зять, якби не одружився на нашій Олі – говорить пенсіонерка Марія

– Я собі навіть не хочу уявляти, де б був зараз мій зять, якби не одружився на нашій Олі – говорить пенсіонерка Марія. – Він прийшов на все готове не прикладаючи жодних зусиль. Одягнули його у гарний одяг, за посаду домовилися. Проте розвиватися він не хоче, люди, які пізніше прийшли на роботу, вже стали начальниками, а він далі на тому ж місці.

Марія з своїм чоловіком усе допомогли молодим: і весілля зробили, і на роботу влаштували, а зараз і з онуками допомагають. Крапкою у цій справі стала велика сума грошей, викладена тещею молодим на нову квартиру – після того, як Марина сказала матері, що чекає на другу дитину.

Галина була впевненою, що чекати поки зять купить квартиру, можна було до пенсії. Він зовсім нічого не хоче робити, працює на невеличку зарплату, з керівництвом про підвищення говорити не хоче, ні на що не сподівається. Олег почав знову отримувати стільки ж, скільки й в перший робочий день.

Найсумніше, що моїй свасі, теж все байдуже.

Читайте також: Я багато років живу за кордоном. Коли ми з родиною вирішили піти на шашлик, то моєму розчаруванню не було меж

– Сваха думає тільки про себе. Сина виростила і на цьому її роль матері закінчилася. На весілля не дала ні копійки, але поводилася як головна героїня цього свята. Напевно, хотіла цей номер й на новосіллі повторити, але моя дочка все правильно їй сказала. Того дня образилася сваха і син. Олег зібрав свої речі та пішов геть.

– На новосіллі ми всі сиділи за столом, аж тут підіймається свекруха та радісно говорить тост. – розповідає Марія. – Ви такі молодці, купили собі таку гарну квартиру. А Оля їй на ці слова прямо і відповіла – мамо, якби не мої батьки, то ми і далі жили в орендованій квартирі. Мій чоловік за скільки років не зміг ні до чого доробитися.

Було видно, що сваха дещо зніяковіла, тому що, чути таке про свого сина їй не дуже приємно. І тут раптом встав зять, який і слова ніколи лишнього не скаже:

– Живіть, – каже, – у своїй цій квартирі самі! Я збираю речі і йду звідси.

– Образився на нас. Але нормальний чоловік буде сам піклуватися про свою сім’ю. Люди без вищої освіти набагато більше заробляють, ніж він. Добре він так влаштувався собі, все йому на блюдечку подавай. А зараз пішов й залишив мою дочку з двома дітьми. Справжній чоловічий вчинок …