Перейти до вмісту

Я стала щасливою після розлучення, шлюб губить жінок.

У мене четверо дітей, я всі свої сили завжди вкладала  в сім’ю. Все життя працювала, але на себе якось мало витрачалася – більше для дітей та в будинок, для затишку. Всі свої мрії відкладала на потім,нікуди не їздила, ніде не була.

Чоловік у мене був непоганий: не пив, не курив, все в будинок,але …

У чоловіка дороге хобі – полювання: три породистих гончаків, багато різної зброї, намети-рації, а я не можу собі кішку вдома дозволити, чоловік їх не любить … І багато чого він не любить з того, що я люблю.

Читайте також Люди не розуміли звідки в неї той дар, чи він від нечисті?

Коли мені виповнилося 50, діти вже все встали на свої ноги, і я зрозуміла, що не хочу більше так жити …

Я вийшла на пенсію (але продовжую працювати там же і тепер) і відразу запропонувала йому розлучитися.Він погодився, так як на той час відносини вже майже зникли, дітей вдома не було, а особисто для нього мені нічого вже не хотілося робити.

І ось в листопаді я переїхала в свою квартиру … З однією валізою … в порожні стіни … Я була така щаслива! Почала поступово робити ремонт: сантехніку поміняла, вікна, двері і так далі …

Ми розлучені вже 6 років, і тепер я щороку їжджу на море, ходжу на концерти, їжджу на різні екскурсії в інші міста. Я завела собі двох кішок-сфінксів.

У мене чудові відносини з моїми дітьми.

У мене зараз такий спокій в душі, я думаю, що настав найкомфортніший період в моєму житті і я нічого не хочу міняти. Я не хочу більше заміж.