Перейти до вмісту

Я відчуваю себе якоюсь не правильною, бо не почуваю до них такої любові як інші бабусі. Мені і соромно від цього, але брехати не можу.

У мене двоє внуків, два хлопчики. Кілька років тому мій син одружився і вони зробили мене бабусею. Хлопчикам два і чотири рочки. Я відчуваю себе якоюсь не правильною, бо не почуваю до них такої любові як інші бабусі. Мені і соромно від цього, але брехати не можу. Не знаю, можливо, це не нормально так говорити, але ці діти мені здаються абсолютно чужі. І це дивно, бо я точно знаю, що вони від мого сина.

Читайте також Ми ж самі його придбали за власні кошти, то чого маємо слухати чи приймати чиїсь думки і ідеї.

Можливо на це впливає те, що у нас з невісткою погані відносини. Вона дуже хоче отримати нашу квартиру з чоловіком, адже у нас вона велика, а у них всього лише однокімнатна. Але хіба це мої проблеми! Нехай заробляють і куплять собі більшу.

Тому невістка вирішила шантажем виманити у мене квартиру. Вона сказала, що якщо я не погоджуся на обмін, то вона просто не дозволить мені бачитися з онуками. Вона подумала, що зробить мені гірше, але ж в мене і немає сильного бажання. Всі ці пелюшки, сорочечки, крики, плачі  ночами — навіщо воно мені!