Історії

Я все зроблю для нього, і кредит ми разом заплатимо. Я люблю його за те, який він, а не за те, що він має

З Андрієм я познайомилася в інтернеті. Він написав мені першим, казав, що йому сподобалися мої фотографії. Ми довго переписувалися, а потім я погодилася на зустріч. Для мене він був особливий, адже такого цікавого співрозмовника я ще не зустрічала. До мене так ніхто з хлопців неставився, як Андрій.

У нас було дуже багато спільних інтересів. Я хвилювалася перед першою зустріччю, але вже дуже хотіла його побачити. Андрій сказав, що у нього є машина і він мене забере.

Андрій приїхав по мене на хорошій іномарці і з того дня ми почали зустрічатися. Я приїжджала по нього, або він їхав до мене. Він просто обожнював мене, дарував дорогі подарунки, хоча я і не наполягала на цьому.

Поруч з ним, я відчувала себе просто принцесою … Одного вечора, коли він приїхав до мене, ми сиділи, говорили і тут він вийшов ненадовго з квартири, сказав, що піде за сигаретами. Його не було надто довго. Втомившись чекати, я вийшла за ним і побачила його в під’їзді …

Читайте також: Сосиски в тісті: готувати дуже просто і получаються смачні та ароматні

Він стояв біля дверей і у руці тримав одну розу, а не величезний букет, який дарував мені завжди. Він стояв дуже сумний і я побачила, що по його щоці потекла сльоза.

Сівши у машину, я намагалася поговорити з ним, і тоді він вирішив мені у всьому признатися. Як виявляється, насправді у нього немає ні грошей, ні квартири, ні машини. За цей період часу, проведений зі мною, він витратив усі заощадження та й зараз у боргах.

Я обняла його і сказала, що все буде добре. Він мене дуже любить, і я його теж. Мені не потрібен інший, я ще ніколи не була така щаслива у стосунках.

Я все зроблю для нього, і кредит ми разом заплатимо. Я люблю його за те, який він, а не за те, що він має …