fbpx

– Я вимагаю, щоб ти переписала на мене половину своєї квартири, ось тоді — я буду себе відчувати справжнім чоловіком і рівноцінним членом сім’ї, – повідомив про своє рішення чоловік.

Катя все своє життя мріяла про власну квартиру. До цієї мрії вона йшла впевнено та жертвувала багатьма речами: працювала на двох роботах, а на вихідний могла навіть брати підробіток, завжди на собі економила, не купувала нових речей, а продукти брала лише по акції. Обід в офіс вона завжди приносила з собою, щоб не витрачати гроші на їдальню чи кафе.

Через десять років їй вдалося добитися свого. Катя придбала квартиру та зробила скромний, але красивий ремонт. Відтоді життя жінки почало налагоджуватися. На роботі їй дали підвищення, а згодом і чоловіка пристойного зустріла. Вони розпочали свої відносини і буквально через декілька місяців Денис сказав, що повинен з’їхати зі своєї орендованої квартири, оскільки знайшлися покупці, які хочуть терміново її придбати. Тому, господиня попередила його, щоб він зібрав всі свої речі і в кінці місяця з’їхав.

Катя вирішила запропонувати свому коханому перебратися жити до неї, тим більше чоловік і так натякав, що їм вже давно пора жити разом. Денис радісно погодився. Через місяців два Денис зробив Каті пропозицію, але поставив одну умову.

– Що з тобою таке? – запиталася жінка. Вона вже давно помітила, що Денис ходить похмурий.

– Думаю про наше майбутнє і про те, як ми взагалі будемо жити – почав чоловік, – я в цій квартирі взагалі ніхто, відчуваю себе простим квартирантом.

Читайте також Я ніколи собі не могла уявити, що коли мені буде 65 років, я втрачу голову та закохаюся в чоловіка, як якась молода дівчинка. Тепер я розумію, що для любові вік точно не важливий.

– Не говори дурниць! Ти мій коханий чоловік! – Катя посміхнулася.

– Я буду в паспорті твоїм чоловіком, а це звичайна формальність. В квартирі я не відчуваю себе справжнім господарем – промовив Денис.

– Не думай про такі дурниці взагалі.

– Я вимагаю, щоб ти переписала на мене половину своєї квартири, ось тоді — я буду себе відчувати справжнім чоловіком і рівноцінним членом сім’ї, – повідомив про своє рішення чоловік.

Катя була шокована, вона стільки років працювала на цю квартиру, а тут така дивна пропозиція…

– Може ти мене просто не любиш більше? – Денис поглянув в очі Каті, – Може захочеш потім зі мною розійтися?

– Я про таке не думала, просто це для мене все досить несподівано…

– Була б у мене квартира, то переоформив все б на тебе, тому що кохаю, а тобі важко для мене таку приємну дрібничку зробити, – продовжував наполягати Денис. – Або ти погоджуєшся на мої умови, або ми не одружуємося, я не хочу продовжувати жити з тою жінкою, якій на мене все одно.

Катя все добре обдумала наступного дня і вирішила, що відмовиться від такої безглуздої пропозиції Дениса. Речі він зібрав одразу ж, пішов жити до якоїсь Ольги, його колеги по роботі, у якої була теж своя квартира.

facebook