Перейти до вмісту

Я вирішив провести вечір з красивою незнайомкою. І тут вона проговорилася в тому, що мені категорично не сподобалося і викликало відразу до неї

З дружиною ми розлучилися рік тому. Вона собі знайшла багатого кавалера та переїхала жити до нього, а нашу дочку залишила мені. Після розлучення, я звичайно хотів знайти Марійці маму, але мабуть не завжди шукав там де було потрібно.

В черговий раз на вихідних, я пішов з друзями у кафе, щоб хоч трошки розлабитися. Зайшовши в кафе, я відразу звернув увагу на одну гарну дівчину, яка сиділа за столиком одна. З друзями ми сіли за сусідній столик, і я мав можливіть спостерігати за красунею.

Вона дуже гарно танцює, але поки соромився до неї підійти. Після танцю вона підійшла сама і запитала. чи можна скласти нам компанію? Так, будем раді! Вона взяла усе своє та пересіла до нас. Ми почали з нею знайомитися, поговорили ні про що.

Уже було трохи пізно, і тут у дівчини задзвонив телефон. Вона швидко відповіла і виключила його взагалі. Ми почали з нею далі розмову, і вона запитала, які у мене плани на вечір, я сказав що жодних, просто вирішив трохи розслабитись та відпочити. І тут вона каже що їй завтра на роботу треба, але не охота.

Потім у розмові, я запитав де вона хоче продовжити цей вечір. І вона сказала що їй все одно, так як додому вона не має бажання їхати, бо чоловік знову буде на неї кричати, типу де вона гуляє так довго.

Читайте також: Лимонні желейки в домашніх умовах: корисні цукерки, які багаті на вітамін С

Саме тому вона йому сказала, що буде ночувати у подружки і з ранку поїде від неї на роботу. Звичайно для мене не в перший раз зустрічатися з заміжніми, але я завжди намагаюся обходити таких стороною, але мабуть не на цей раз.

Тоді я вирішив провести цей вечір з нею, і забронював номер у готелі. Ми залишилися ще у кафе, довго розмовляли, але тут вона проговорилася в тому, що мені категорично не сподобалося і викликало відразу до неї. У той момент я хотів просто покинути її, і поїхати додому.

Які ж слова дівчини мене розчарували? Коли вона сказала, що завтра вона не піде на роботу, я їй сказав, що за прогули карають на багатох роботах. Тоді вана мені відповіла: “Я знаю, мене також покарає мій шеф, але у моєму випадку через ліжко”.

Я не знав, що їй відповісти на це. Я просто встав і вийшов з кафе. Вона вибігла за мною, і питає, ну що ти придумав, де ми проведемо вечір?

Я не знаю з ким і де ти його проведеш, а я їду додому. Бувай …