Перейти до вмісту

Я з дітьми опинилася на вулиці, а чоловік навіть бачити мене не хоче. Як свекруха могла так налаштувати чоловіка проти мене і залишити своїх онуків без тата?

Ще з самого початку у мене не склалися стосунки з свекрухою. Ще до весілля вона говорила синові, що він достойний кращої жінки. Але, незважаючи на мамині слова, ми з чоловіком все ж таки одружилися, а жити ми пішли удвох, щоб не виникало лишніх суперечок.

Після народження дітей справи у нас погіршилися. Нам не вистачало грошей, і ми змушені були з’їхати з орендованої квартири, та переїхати до чоловікових батьків. Якби я тільки знала, чим цей переїзд для нас закінчиться, ніколи б на це не погодилася.

На початку усе було добре. Я навіть подумала, що після народження онуків свекруха заспокоїлася. А даремно. Я могла всього очікувати від свекрухи, але вже не такої підлості. Я не знаю подробиць, але у підсумку, я з дітьми опинилася на вулиці, а чоловік навіть бачити мене не хоче.

Я не знала куди мені йти з двома дітьми. Подвонила до своєї сестри та попросилася до неї, на деякий час. На роботу я не мала як піти, адже діти ще були зовсім маленькі. Завдяки тому, що я інтуїтивно відкладала невеликі заощадження на свою картку, зараз не бідую.

Читайте також: Ефективний засіб від зайвого холестерину та регулювання цукру в крові

Я намагалася додзвонитися до чоловіка та поговорити з ним, але трубки він від мене не брав. Одного разу я подзвонила від сестри, і він підняв, адже номер був незнайомий. Все, що я почула від нього, це більше не дзвонити до мене і ніякі гроші ти від мене не получиш, чужих дітей я не збираюся годувати.

Я не знаю, що мені далі робити. Діти хочуть тата, а я мушу брехати, що тато поїхав на роботу. На душі так погано, що руки просто опускаються. Нерозумію, коли ж свекруха встигла щось наговорити чоловікові.

Я дуже мрію повернути сім’ю, тим більше, я кохаю свого чоловіка і ніколи не зраджувала йому. Як свекруха могла так налаштувати чоловіка проти мене і залишити своїх онуків без тата?