Перейти до вмісту

Я залишив дружину, та пішов жити до іншої жінки. Згодом виявилося, що моя кохана весь цей час зраджувала мені! Я був шокований, розумів, що ще все одно кохаю її, а вона просто витерла об мене ноги

Нещодавно мені виповнилося 36 років. До зустрічі з Олею, я жив з дружиною і двома дітьми, пристрасть в стосунках вщухла, жили не погано, не сварилися, однак мені було дуже нудно. Хотілося гострих відчуттів, адже все в житті набридає. І якраз в цей період в житті до мене на роботу прийшла молоденька дівчина, їй на той час було лише 25. Закохався практично одразу, розповів їй все і подав на розлучення. Вже зовсім скоро я стояв з валізою в руках в коридорі Оленої квартири.

Я був на сьомому небі від щастя, навіть якось помолодшав поруч з Олею, планував собі спільне майбутнє, хотів ще дітей, однак доля мала свої плани.

Проживши з Олею рік, пристрасть була уже не такою, здавалося, що я вже не так сильно її кохаю, почав знову задивлятися на інших дівчат. Романтика просто випарувалася, і від нашого кохання залишилися лише проблеми і конфлікти. З дружиною було легше, оскільки в нас не було з нею непорозумінь, а тут все по-іншому.

Читайте також: Суп-пюре з сочевиці

Нещодавно ми з Олею сильно посварилися і вона вигнала мене зі своєї квартири. Я, звичайно, не хотів іти до дружини, тому напросився на перший час до друга. З дня в день до мене почала доходити різна інформація, а наприкінці вияснилося, що моя кохана весь цей час зраджувала мені! Я був шокований, розумів, що ще все одно кохаю її, а вона просто витерла об мене ноги. Ніколи ще нікого так не кохав, як можна бути такою жорстокою?

Тепер думаю, як мені жити далі… Пробачити Олю і дати їй ще один шанс… може, повернутися до дружини, правда, не факт, що вона захоче знову все спочатку.