Як боротися з чоловічими ревнощами

Чоловічі ревнощі часом бувають неймовірно небезпечними. Психологи розповіли, як ставитися до чоловічих ревнощів і як вирішити цю проблему.

Випадки необґрунтованих ревнощів і вирішення проблеми

Якщо чоловік необґрунтовано ревнує, спробуйте задуматися про те, що в ваших відносинах не так. Потрібно задати собі питання: “що конкретно хоче отримати чоловік, коли у нього спалах ревнощів?”.

Швидше за все, він сумнівається в своїй цінності для вас

Кожен представник сильної статі хоче відчувати себе номером один, найкращим, потрібним для своєї дами. Чоловіки, які потопають в ревнощах, швидше за все, що не отримують цього відчуття. Подумайте, чи готові ви бути його психотерапевтом.

Він може вам сам зраджувати

Психологи та експерти у відносинах провели дослідження на цю тему і дійшли висновку про те, що в більш ніж 60% випадків чоловіки з необґрунтованими ревнощами самі зраджують або схильні до цього. Таким чином вони намагаються відвести від себе підозри, змінити фокус думок жінки.

Читайте також: Дуже ніжні і соковиті м’ясні медальйони

Перш за все психологи радять спокійно поговорити з чоловіком, який ревнує. Потрібно обов’язково сказати, що він найкращий і найдорожчий. Якщо він нормальна, зріла і адекватна людина, то простих пояснень буде достатньо. Якщо він продовжує ревнувати, то  він є маніпулятором і токсичною особистістю.