Перейти до вмісту

Як боротися з поганим настроєм

*Підтримуйте стабільний рівень цукру в крові.

Чи змінюється ваш настрій через годину або два після обіду? Трапляється це тому, що знижується рівень цукру в крові через процес обміну речовин. Замість того, щоб тягнутися за цукерками з мармеладками, спробуйте разом з основним прийомом їжі вживати харчові добавки, що містять хром і цинк. Також хорошому самопочуттю і настрою сприяє щільний протеїновий сніданок – наприклад, пара яєць або якась страву з бобових.

 

Читайте такожЯк одяг впливає на ваше життя

 

 

* Приймайте правильні добавки.

Якщо ви відчуваєте роздратування, особливо – в один і той же час кожного місяця, швидше за все, на ваш настрій сильний вплив мають гормони. У такому випадку – особливо жінкам – потрібно приймати добавки, що містять вітаміни B6 і B1.

 

* Зробіть глибокий вдих.

Якщо відчуваєте гнів або роздратування, готові вибухнути потоком лайки, – глибоко вдихніть і порахуйте до десяти. Напевно це допоможе вам якщо не запалився оптимізмом, то як мінімум тимчасово заспокоїтися. Глибоке дихання сприяє гармонійній роботі нервової системи. Для особистостей особливо неспокійних рекомендується пранаяма – йоговськая система дихальних вправ, про яку Safe Connection розповість детально найближчим часом.

 

* Переконайтеся, що у вас є “три стовпи щастя”.

Щоб перебувати в гарному настрої, потрібно мати для цього глобальні причини. Ось три фактори, без яких щастя неможливе: – мати якесь заняття, – любити когось (можна і кота), – чекати чогось.

 

 

*Якщо ви вередуєте, незадоволені життям і оточуючими, швидше за все, ваша нервова система перевантажена і працює в понаднормовому режимі. Заспокоєння цієї самої, єдиної і неповторної, нервової системи, допоможе вам розслабитися, відпочити і змінити гнів на милість. Для цієї мети підійде багато чого – трав’яні чаї, ефірні олії, прийняття ванни з морською сіллю, прослуховування музики для медитації.

 

 

*Прогуляйтеся.

Ніщо так не підвищує настрій, як тривала прогулянка на свіжому повітрю. Адже, навіть якщо гуляєте ви по парку в близькості від автомобільних доріг і багатоповерхівок, все одно досягаєте більшого злиття з природою, ніж сидячи на дивані. А людина – частина природи, тому, якщо бути з нею в гармонії, гарне самопочуття гарантоване.

 

 

*Дотримуйтесь режиму сну.

Досить хоча б тиждень вчасно – тобто до опівночі – лягати, і спати як мінімум вісім годин, щоб помітити, як сильно здоровий сон впливає на настрій. Часто саме від недосипання ми втомлюємося, відчуваємо негативні емоції і невдоволення життям.

В цілому, дотримання досить простих правил гарантує, що ви будете блищати здоров’ям, відмінним настроєм і – як наслідок – виробляти незабутнє позитивне враження на оточуючих вас людей.