Перейти до вмісту

Як боротися з відчуттям образи?

Дуже часто, саме образи стають великими перешкодами у стосунках. Ми ображаємося на людей, яких любимо. Тому з образами найкраще працювати усвідомлено.

Декілька простих порад, як можна побороти образу:

Виплакати
Поки образа свіжа – плачте! Не стримуйте сліз, ваше здоров’я дорожче гордості. Плачте і жалійте себе. Але не занадто довго.

Подушка для биття

Заведіть собі таку подушку. Але спати на ній не можна нікому. Подушку цю належить бити. Лупцюйте по ній щосили – так, як ви хотіли б побити кривдника! Виплесніть всю негативну енергію, висловіть подушці все, що хотіли б висловити кривдникові. Пам’ятайте: неможливо пробачити, стримуючи негативну енергію образи в собі.

Читайте також: Корисні властивості лохини

Вимовляння на воду
Сядьте на березі річки (там, де нестоячая вода) і розкажіть воді все, що наболіло, що пече і турбує вас. Дивіться туди, куди витікає вода, і розповідайте, як вам боляче і прикро.

Річка забере ваші образи, це перевірений засіб. Якщо річки немає поблизу, можна відкрити кран у ванні – і вперед. Там же можна і поплакати від душі.

Спів
Багатьом допомагає спів – без слів, просто витяг звуків. До того ж це дуже добре впливає на щитовидну залозу і загальний гормональний стан.

Прописати на папері

Писати потрібно тільки від руки! Візьміть собі аркуш паперу і починайте писати все, що накипіло на серці, що турбує і не дає спокою. Закінчуйте, коли закінчиться листок з двох сторін. Інший лист не беріть! Це дуже важливо – в написанні важлива міра. Напишіть в кінці листа: “Закінчую” – і вкажіть час, обов’язково.

Потім спаліть листок, стежачи, як він згорає, як згортається папір, як тануть рядки у вогні. Так згорає ваша біль і образа. Попіл потрібно або змити в унітаз, або розвіяти за вітром.
Відносини повинні приносити радість і надихати.