Перейти до вмісту

Як би не змінювалися стандарти краси та привабливості, є кілька жіночих якостей, які незмінно викликатимуть захоплення серед чоловіків.

Інтелект

Стосунки не обмежуються спальнею та сніданком. З жінкою має бути цікавоо. Завжди має бути про що поговорити, що обговорити, про що посперечатися.

2. Почуття гумору

Гарне почуття гумору моментально викликає симпатію оточуючих. Навіть зовсім незнайомих людей. Чоловіки особливо цінують дівчат, які можуть змусити їх щиро посміятися. А якщо вона вміє жартувати та на табуйовані теми, то ціни їй немає.

3. Доглянутість

Не менше значення має те, як виглядає жінка. Справа не в ідеальних рисах обличчях, а в тому, як вона ставиться до себе. Чоловікам подобаються дівчата, яким не байдуже, як вони виглядають. Які доглядають себе: роблять манікюр, укладають волосся, наносять легкий макіяж… які кайфують від себе.

Читайте також Google вивезла більшість співробітників із Росії

4. Пристрасть

Пристрасть має бути у всьому: і в роботі, і у стосунках. Жінки, які палають, — це те, за що чоловіки готові боротися до переможного кінця.

5. Ніжність

Ніжність і м’якість – якості, які мають тільки воістину жіночні дівчата. А жіночність це те, що чоловіки цінують найбільше.