Перейти до вмісту

Як добре, що все сталося саме так, хоча ця історія могла статися зі мною.

 

Почалося все з того, що багато років тому ми вчилися в одному класі. Катя була моєю найкращою подругою з раннього дитинства. В одинадцятому класі я познайомилася з хлопцем, Назаром, з яким почали зустрічатися. Він часто зустрічав мене зі школи.

З часом я почала помічати, що мені заздрять багато дівчат. Але саме не приємне, мені заздрила моя найкраща подруга. Вона почала з ним загравати, надавати різні знаки уваги. Катя була однією з найкрасивіших дівчат з мого оточення, взамін на її загравання Назар почав звертати на неї увагу. А потім взагалі сказав, що кохає її, а мене кидає. Катя добилася того, чого так хотіла і не бачила нічого поганого в тому, що забрала у мене хлопця.

Читайте також: Не бійтеся ризикувати. Іноді нам доводиться йти на сміливі кроки в житті, щоб добитися результатів і здійснити свої мрії.

Пройшло уже багато часу від тоді, та ситуація сама якось забулася. Після навчання я влаштувалася на роботу. Проте заміж досі не вийшла.

Сьогодні, дуже неочікувано до мене подзвонив незнайомий номер. Це була Катя. Вона хотіла зустрітися. Образи до неї я уже ніякої не відчувала, а побачити її за скільки років хотілося.

Коли я її побачила, важко було не замітити, як вона змінилася. Вона не була вже тією стрункою красунею.

Катя розповіла мені, що вийшла заміж за Назара. І народила сина. Чоловік після народження дитини сильно змінився, почав часто випивати і вона з ним розлучилася. Тому давно живе з мамою і дитиною. Працює на важкій роботі, так як без освіти важко знайти хорошу роботу. Мені стало дуже шкода її. А в якийсь момент я подумала, що ж ця історія могла статися і зі мною.