Як група крові впливає на ваш характер

Характеристика вашої групи крові:
I (О) група крові
Представники I групи крові зазвичай впевнені в собі, оптимістичні, сильні духом і незалежні, мають гарну інтуїцію, проте трохи егоїстичні, оскільки зациклені на собі і своїх проблемах.

Вони також можуть бути стриманими, непередбачуваними, серед них часто трапляються трудоголіки.

Володарів I групи крові зазвичай важко вивести з себе, але якщо вони вже розсердилися, то для того, щоб вони заспокоїлись потрібен час.

II (А) група крові
II групу крові зазвичай мають дуже яскраві особистості. Вони серйозні і щирі, креативні, чутливі, терплячі і таємничі, розважливі і відповідальні. Часто мають  схильність до упертості і переживань через дрібниці.

Люди з цією групою крові часто бувають напружені і емоційні. Причиною цього може бути те, що у них від природи більш високий рівень кортизолу – гормону стресу.

Читайте також:Якщо мама не довіряє чоловікові,то дитина уникатиме батька
III (В) група крові
III група крові, характеризує осіб, як: пристрасних, активних і сильних людей. Ви любите всього досягати власними діями, а не віддаватися мріям. Однак, іноді ви буваєте трохи безвідповідальними, важко прощаєте образи, не терпите коли хтось втручається у ваше життя, оскільки ви все звикли вирішувати самі.

Люди з цією групою крові досить гнучкі і швидко адаптуються до нового. Баланс в житті і емоціях – запорука їхнього комфортного існування.

IV (АВ) група крові
Власники цієї групи крові- схильні до самоконтролю і холоднокровності, вони звикли мислити раціонально і легко пристосовуються до нових умов. З них виходять чудові керівники.