Перейти до вмісту

Як і чим ви можете покращити свою імунну систему вдома?

Коли на вулиці холодно, багато хто з нас відчуває, як підкрадається застуда. В зимову пору ми вразливі до різноманітних болячок через ослаблений імунітет. Декілька порад, як і чим ви можете покращити свою імунну систему вдома.

 

– Червоне вино

Бокал червоного вина на день покращує імунну систему і захищає тіло від таких болячок як застуда, лихоманка чи розлад шлунку. Але не захоплюйтесь. Надмірне вживання вина може пошкодити печінку і знищити імунну систему.

 

– Часник

Часник є натуральним антибіотиком, антибактеріальним, антивірусним та антигрибковим агентом. Він допомагає захистити тіло від цілої низки захворювань. Регулярне споживання часнику допомагає контролювати запалення, ревматоїдний артрит та розсіяний склероз. Він також допомагає знижувати артеріальний тиск, рівень холестерину і знижує ризик виникнення деяких видів раку.

 Мед

Мед є натуральним антиоксидантом, антибактеріальним та антимікробним агентом, що допомагає захистити тіло від вірусів, бактерій та грибків. Смаколик також покращує систему травлення через лікування кислотного рефлюксу. Мед допомагає заспокоїти біль у горлі, регулювання цукру в крові і лкування кашлю і застуди.

– Фрукти та овочі

Ці продукти є суперїжею для підсилення імунітету. Фрукти та овочі покращують функціонування імунної системи. Дефіцит фолієвої кислоти знижує секрецію необхідної кількості антитіл, які можуть боротись з інфекціями.

 

– Зелений чай

Зелений чай – чудовий спосіб покращити імунітет. Він бореться з бактеріями і вірусами, стимулює виробництво імунних клітин. Зелений чай також є багатим джерелом антиоксидантів. Регулярне вживання зеленого чаю попереджує серцево-судинні захворювання, інсульт та рак.

– Апельсини та лимони

Апельсини та лимони багаті на вітамін С. Апельсини є також чудовим джерелом міді, калію, вітамінів А, B9, B1 та каротиноїдів, які є надзвичайно важливими для імунітету. Ці смаколики також допомагають знижувати рівень холестерину і артеріального тиску.

Читайте також: Мені стало дуже прикро. Тепер ми точно до них більше не поїдемо. Нехай вони краще приїжджають.

– Куркум

Куркума містить вітамін B6 і такі мінерали як калій, марганець та залізо, які є важливими для функціонування різних систем організму. У куркумі також є антиоксидант куркумін – він покращує фукнціонування імунної системи.

 

– Насіння льону

Насіння льону – багате джерело альфа-ліноленової кислоти, жирних кислот Омега-3 і фітоестрогенів, які називаються лігнанами. Вони відіграють важливу роль у моделюванні реакції імунної системи. Насіння льону також має протиракові властивості.