Перейти до вмісту

Як краще спілкуватися на сайті знайомств.

Психологи розповіли про найпоширеніші помилки, які роблять багато жінок і чоловіків, спілкуючись на сайті знайомств.

Питання з розряду “чому ти тут?”

На сайтах знайомств сидять для того, щоб познайомитися. Подібні питання можуть відлякати людину, тому що звучать вони досить дивно.  Чоловіки і жінки визначають те, наскільки добре людина підійде для серйозних відносин, тільки при першій зустрічі або навіть після знайомства.

Звернення на “ви”.

Не потрібно прикидатися галантними людьми. На сайтах знайомств всі фліртують і спілкуються просто, без формальностей. Формальності відлякують людей, причому будь-якого віку. Ніколи не вимагайте, щоб з вами спілкувалися на «ви». Таке звернення будує стіну між людьми.

“Можна з тобою познайомитися?”

У жодному разі не задавайте таке дурне питання на сайті знайомств. На таких сайтах сидять тільки для знайомств, тому краще відразу переходити до справи.

Шаблонні повідомлення.

Якщо ви заздалегідь написали якесь шаблонне повідомлення, то це буде помітно. Будьте оригінальними. Не потрібно шукати приклади листування в Інтернеті. Дійте так, як ви б діяли в реальному житті. Найгірше, що можна написати на сайті знайомств — це “Привіт, як справи?”

Читайте також: Звички і як вони впливають на ваш характер.

Затягування спілкування в Інтернеті.

Чим швидше ви будете готові зустрітися в реальному житті, тим краще. В основному ініціаторами безглуздого спілкування на сайтах знайомств є жінки, але бувають і чоловіки, які чомусь бояться зустрічі.  Психологи відзначають, що чим довше люди спілкуються віртуально, тим кращими вони здаються один одному. Нам властиво ідеалізувати співрозмовника, тому краще зустрітися якомога швидше, щоб не розчаруватися.