Перейти до вмісту

Звички і як вони впливають на ваш характер.

Дослідники помітили певний зв’язок між звичками та особистісними якостями. Пунктуальність, те, як людина носить сумку або її стиль хотьби, можуть сказати про характер більше, ніж ви думаєте.

Ось 6 звичок, через які незнайомці знають про вас більше, ніж ви думаєте:

Як ви зазвичай носите сумку.

Якщо ваша сумка висить на лікті, а рука зігнута: зазвичай, це поза для професійних жінок, яка висловлює впевненість. До речі, члени королівської сім’ї часто так тримають свої сумки.

Ви тримаєте сумку під пахвою, як клатч: це означає, що ви зазвичай розслаблені і не надто турбуєтеся про свою зовнішність.

Якщо сумка вільно важить на плечі: вам не потрібно нічого приховувати. Це також практичний спосіб перенесення сумок.

Ви тримаєте сумку за ручки знизу: це може дещо сказати про незахищеність, тому що це не дуже практичний спосіб її перенесення.

Експерт із мови тіла додає, що ці сигнали не обов’язково вірні для всіх і не завжди послідовні. Однак, більш показово, якщо жінка дуже часто носить сумку у певний спосіб за звичкою.

Як ви робите селфі

Дослідники також виявили деякі моделі поведінки при зйомці селфі. Виявляється, більш доброзичливі люди частіше фотографують себе знизу. Водночас більш свідомі люди рідше показують особистий простір на задньому плані.Особистості, відкриті світу, частіше демонструють більш виражені позитивні емоції. За словами дослідників, тривожні люди, зазвичай, корчать “качине обличчя”.

Ваш стиль ходьби.

Експерти з мови тіла помітили зв’язок між вашим стилем ходьби і вашою особистістю. Отже, сутулі люди зазвичай сумують. І ми йдемо, немов підстрибуючи, якщо щасливі. Якщо ми змінимо ходу, ми зможемо змінити настрій.Крім того, наша хода може вказувати на вразливість. Коли ви нахиляєте голову, це може вказувати на те, що в цей момент ви чутливі і слабкі.

Ваше рукостискання.

Як показали дослідження, рукостискання людини також може бути пов’язано з деякими сторонами її особистості. Люди з міцними рукостисканнями більш екстравертивні, тому вони більш відкриті для нового досвіду. Вони також менш невротичні і сором’язливі, ніж люди з млявими рукостисканнями.

Скільки часу ви проводите з телефоном.

Учені помітили взаємозв’язок між “залежністю” людини від мобільного телефону і її емоційною стабільністю. Під час дослідження учасники просили оцінити такі твердження, як “я проводжу більше часу, ніж слід було б, у своєму мобільному телефоні” і “я хвилююся, коли мій мобільний телефон не знаходиться в полі зору”.

У результаті було виявлено, що люди, які залежні від своїх телефонів і проводили з ними багато часу, були більш тривожними і невротичними.

Читайте також: Магнітні бурі і метеочутивість.

Ваша пунктуальність.

Пунктуальність — це фактор, який ми цінуємо на роботі. Дослідження показали, що люди, які запізнюються на роботу або рано йдуть з роботи, можуть мати меншу мотивацію. Те ж саме можна сказати і про зворотне: якщо ви завжди приходите вчасно, у вас хороша мотивація. Але важливо, щоб люди йшли після закінчення робочого дня, аби втома не накопичувалася.