Які генетичні риси ваша дитина успадкує, від своїх батьків

Генетика – цікава наука, яка і досі до кінця не розгадана повністю, але є певні галузі, які досліджували вчені, а саме: які риси успадкує ваша дитина, від своїх батьків?

Захворювання серця.
Згідно з результатами досліджень, які проводили вчені, чоловіки-носії певного типу хромосоми, майже на 50% частіше схильні до захворювань, що вражає коронарну артерію (стан, що характеризується зменшенням доставки кисню в серці). І ця особливість може передаватися синам.

2. Психічні розлади.
Серед психічних розладів, які передаються від чоловіків до дітей — шизофренія. З віком батька ризик підвищується, оскільки з роками ДНК чоловіка мутує. Що стосується жінок, то вони народжуються з певним набором яйцеклітин, а їх ДНК не змінюється протягом усього життя.

3. Криві зуби.
Від батьків діти можуть наслідувати і проблеми з зубами. Все тому, що чоловічі гени, які відповідають за форму щелепи і здоров’я зубів, набагато сильніші, ніж жіночі. Через них дитина може отримати криві зуби або слабку емаль.

Читайте також:Смачний сирковий десерт, який не забере багато вашого часу

4. Проблеми з дітонародженням.
Чоловіки, які мають низьку якість сперми, можуть нагородити такою ж проблемою своїх синів.

Навіть, якщо парі й вдалося народити дитину за допомогою ЕКЗ, сини, швидше за все, будуть боротися з безпліддям так само, як і їхні тати.

5. Стать дитини.
Так, саме гени батька визначають, хто у пари народиться – хлопчик чи дівчинка. Для того, щоб спрогнозувати стать майбутньої дитини, потрібно подивитися на генеалогічне дерево батька.

Якщо сперма батька несе Х-хромосому, то об’єднавшись з Х-хромосомою матері, виходить дівчинка. І навпаки – якщо сперма батька заряджена Y-хромосомою – буде хлопчик.

6. Колір очей дитини.
По правді кажучи, гени обох батьків відіграють певну роль у тому, який колір очей отримає дитина. Але найчастіше їй передаються риси обличчя і колір очей батька – його гени домінують над генами жінки.

7. Зріст дитини.
Ріст дитини дійсно багато в чому залежить від генів, особливо батьківських. Якщо батько високий, то діти теж будуть високими, можливо не такими високими, як батько, якщо мати низького зросту, але тим не менш.

Інтелект від батька генетично передається тільки дочкам. І то тільки наполовину.
Успадкувати інтелект чоловік може тільки від своєї матері, який вона, в свою чергу, успадкувала від свого батька.

Дочки геніїв будуть рівно наполовину такі розумні, як їхні батьки, але їхні сини будуть геніями. Якщо їх батько дурень, то дочки в два рази менше будуть дурнішими, ніж їхні батьки.
Тому геніальних жінок нажаль дуже мало.

Висновки для чоловіків:
1. Щоб спрогнозувати розумові здібності свого сина, подивіться на батька своєї дружини (якщо він академік, то ваш син теж буде розумним).

2. Ваша дочка отримає половину вашого розуму. Але і половину вашої дурості. За інтелектом вона буде ближче до вас. Її син отримає всі ваші розумові здібності. Хочеш розумне покоління — мрій про онука від дочки.

3. Ваші розумові здібності від мами, а вірніше від дідуся.

Висновки для жінок:
1. Твій син по розуму — копія твого батька, і лаяти його «ти такий же, як твій батько» — не зовсім вірно. Треба говорити, «ти такий же, як твій дід»

2. Твоя дочка по вихованню буде як ти, але по розуму як її батько. Її ж сини будуть копіями твого чоловіка.

Бажаємо вам, щоб ваші діти успадкували від вас, тільки найкраще! Також варто зауважити, що все таки відіграє і важливу роль наше оточення, тому рекомундуємо вибирати правильне оточення для себе та своїх дітей.